Author Topic: Telepítés P3D-hez  (Read 4540 times)

Offline baloghadam

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Telepítés P3D-hez
« on: April 20, 2019, 11:19:24 AM »
Sziasztok!

Nemrég vettem meg a P3D-t, de nem tervezem egyelőre még törölni az FSX-et sem, mert vannak géptípusok (pl. B767), amik csak azzal mennek. Viszont amikor a libraryt meg az LHBP sceneryt megpróbálom telepíteni, hiába választom ki, hogy Prepar3D v4-hez akarom telepíteni, ő csakazértis a C:\FSX-be akarja tenni mindkettőt, felülírva ezzel az FSX-es verziót. Nem kérdezi meg a könyvtárat, és lehetőséget sem látok megváltoztatni. Én a C:\FSX-ben az FSX-es verziót szeretném megtartani, a P3Dv4-es verziót pedig a C:\P3D-be szeretném telepíteni, ahol az a szimulátor van. Hogy tudnám ezt megoldani? Kösz a választ előre is!

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: Telepítés P3D-hez
« Reply #1 on: April 20, 2019, 20:20:47 PM »
Hűha! Pedig ennek mennie kellene gond nélkül.
A Library Base Pack-ból a legújabb telepítő a Build 8.
Az LHBP-ből a Build 15. Ezeket próbálod telepíteni?

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline baloghadam

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Telepítés P3D-hez
« Reply #2 on: April 20, 2019, 20:24:14 PM »
Igen, ezeket. Tegnap töltöttem le őket (vagy tegnapelőtt) újra. Az a baj, hogy megkérdezi, és hiába választom ki a Prepar3D-t, a könyvtár, ahová telepíteni akarja akkor is az FSX könyvtára.

Offline baloghadam

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: Telepítés P3D-hez
« Reply #3 on: April 20, 2019, 20:39:11 PM »
Azt hiszem, megoldottam. Az FSX-hez hasonlóan a P3D-t sem adminként használom, épp ezért adminként el sem indítottam. A scenery telepítő viszont adminként ment, így nem volt róla tudomása, hogy van nekem P3D. Az FSDreamTeam sceneryk telepítésénél derült ez ki, utána elindítottam egyszer adminként a P3D-t, és nemcsak az, hanem ez is megjavult tőle.