Author Topic: Változások az LHSimulations-nél / Changes at LHSimulations  (Read 6607 times)

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Változások az LHSimulations-nél / Changes at LHSimulations
« on: February 27, 2012, 19:33:15 PM »
We hope not only we are feeling that in the past 3 years the quality of our sceneries have improved.
Of course for quality work we need time, more and more. We realised we spent the majority of our free time to create these sceneries. For example the Pécs-Pogány LHPP 2.0 required 1500 “working hours”. This is a lot of time.
In the meanwhile unfortunately our costs increased too, which have to be covered by the founders of LHSimulations. At the beginning these were not so extreme but as we started to grow, the costs increased as well. The required space of our web multiplied to fifth in the last years, also the daily bandwith usage. Of course we have other costs too. To improve the quality or speed up the process we had to buy some sowftware and we still want to buy some. Every airport we make we have to visit, sometimes not only once, not talking about the orto photos we buy. Here we come to a point where we can not finance anymore from our own pocket.
Due to these reasons the airport sceneries released in the future will be payware, of course with reasonable price. The already released sceneries will remain freeware. The different packs, like Hungary Landmarks, AI traffic pack etc will remain free of charge and will be updated frequently. We welcome the designers to our forum in the future as well, we would like that know-how exchange continoue. LHSimulations will have an own webshop, it means the products can be purchased only from us. The first payware scenery will be Gy?r-Pér/B?ny airport.
We hope, that more and more people would like to fly in Hungary’s fantastic airports and we can provide wonderful sceneries for that!

Happy landings!


__________________________________________________________________________________________________________________




Reméljük nem csak mi érezzük úgy hogy az eltelt három év alatt sokat fejl?dött a munkáink színvonala.
Természetesen a jó min?séghez id? is kell, ráadásul egyre több. Azt vettük észre, hogy szabadid?nk tetemes részét szenteljük ezeknek a sceneryknek. Például a Pécs-Pogány 2.0 elkészítéséhez kb. fél év és 1500 "munkaóra" kellett. Ez tetemes id?.
Közben jócskán megn?ttek a költségek is, amiket az LHSimulations alapítóinak kell állnia. Ez az elején még nem volt olyan súlyos, de ahogy elkezdtünk n?ni és egyre több sceneryt kiadni, nagyobbak lettek ezek is. A tárhelyünk szükséges mérete megötszöröz?dött az évek alatt, a napi forgalomról nem is beszélve. Persze más költségek is el?jöttek, azért hogy a min?séget és/vagy a készítés gyorsaságát emeljük, meg kellett vennünk pár software-t is és még kell is vennünk párat. Minden repteret, amit készítünk meg kell látogatnunk, akár többször is, ennek is vannak költségei, az ortofotókról már nem is beszélve. Itt eljutottunk egy olyan pontra, amit már saját zsebb?l nem tudunk tovább finanszírozni.
Ezek következtében a jöv?ben kiadásra kerül? reptér sceneryk fizet?ssé válnak,természetesen igyekszünk reális áron adni ezeket. A jelenleg már kiadott sceneryk, továbbra is ingyenesek maradnak. A különböz? pakkok, mint például a Hungary Landmarks, AI Traffic Pack stb. a jöv?ben is ingyenesen kerülnek frissítésre. Fejleszt?ket továbbra is várunk fórumunkra, ahol szeretnénk, hogy folytatódjon a tudásmegosztás. Az LHSimulations-nek saját webshopja lesz, vagyis csak t?lünk lesz megvásárolható a termék. Az els? fizet?s munkánk a Gy?r-Pér/B?ny reptér lesz.
Bízunk benne, hogy ezután is egyre többen szeretnének Magyarország fantasztikus repterein repülni és mi ehhez egyre jobb és szebb sceneryket biztosíthatunk!

Szép leszállásokat!

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline mi17

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Re: Változások az LHSimulations-nél / Changes at LHSimulations
« Reply #1 on: February 29, 2012, 18:13:37 PM »
Sziasztok!

Nem vagyok meglepve...
Elnézve az eddig elkészült dolgaitokat (f?ként az LHPP V2-t?l vagyok oda) el tudom képzelni a belefektetett meló nagyságát. Szerintem b?ven megállják a helyüket bármilyen összehasonlításban, beleértve az összes ismert freeware és payware sceneryt.
Nekem személy szerint nem gond, ha fizet?ssé válnak a kés?bbi munkáitok, és ezzel fenntartható, hogy rendszeresen újabb és újabb repterekkel leptek meg bennünket. Eddig is költöttem a pénzem a hobbimra, ezután is fogom, legfeljebb nálatok.
Szóval néhány kiskeser? árát félreteszem a péri reptérre...  ;D

(bocs az offért, de tudtok fsx-hez Magyarország landclasst valahol, vagy valami hasonlóval készültök?)

Üdv:
Lörke


Offline super08

  • Designer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 539
Re: Változások az LHSimulations-nél / Changes at LHSimulations
« Reply #2 on: February 29, 2012, 18:41:19 PM »
Landclass van FS2004-hez (FlightSim.com-on keress rá a Varjú László névre - esetleg ékezetek nélkül), FSX-hez nincs. Pillanatnyilag, legalábbis... :)

Offline mi17

  • Newbie
  • *
  • Posts: 7
Re: Változások az LHSimulations-nél / Changes at LHSimulations
« Reply #3 on: February 29, 2012, 20:10:47 PM »
Köszi szépen, a FS2004-hez készültet ismerem, és nagyon szeretem, de nemrégiben fsx-re váltottam, és ahhoz kerestem volna. Hátha lesz... ;)

Lörke

Offline super08

  • Designer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 539
Re: Változások az LHSimulations-nél / Changes at LHSimulations
« Reply #4 on: February 29, 2012, 22:52:20 PM »
Biztosan lesz valamikor, végtére is az nem állapot, hogy FS9-hez van, FSX-hez meg nincs. ;)