Author Topic: Tervek  (Read 10406 times)

Offline vopistu

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 46
Tervek
« on: August 12, 2012, 14:29:59 PM »
Sziasztok!

Érdekl?dni szeretnék a jöv?beli terveitekr?l, ha nem titkosak. Lesz új reptér, amit modelleztek? Budapest light 2 -r?l olvastam, most az lesz célkeresztben?

Üdv,
István

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: Tervek
« Reply #1 on: August 12, 2012, 16:00:16 PM »
SZia!


A következ? nagy projekt Budapest lesz, mármint a Liszt Ferenc repül?tér, de nem light verzió, hanem teljes. De közben lesz AI pack, új Landmarks pack és még ki tudja mi még. Budapest után külföldi reptérbe fogunk bele, hogy melyikbe azt még korai elárulni. Reptér sceneryk fizet?sek lesznek, a többi marad ingyenes.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline 0123456789

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 19
Re: Tervek
« Reply #2 on: December 03, 2012, 08:28:41 AM »
Helló bárcsak lenne egy ingyenes vagy próbaverzió ferihegy, de különben mennyi be fog kerülni egy ferihegy mert ha nem túl sokba akkor nem veszem meg de ha arányosan sok akkor talán megveszem :D  de mostmár közel vagyunk a januárhoz hát lassan ha van kedvetek már megmondhatnátok a reptér nevét avagy valami:D mert már nagyon kíváncsi vagyok

Offline Zoli

  • Designer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 394
Re: Tervek
« Reply #3 on: December 03, 2012, 14:25:57 PM »
Tehát, ha olcsó lesz, NEM veszed meg, csak akkor áldozol rá pénzt, ha DRÁGA lesz?  ??? :o
WTF? Te aztán az eladók álma vagy :D

Offline 0123456789

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 19
Re: Tervek
« Reply #4 on: December 03, 2012, 21:45:52 PM »
XD hát izé pont fordítva akartam :D  Na de annyira kíváncsi vagyok mi lesz a másik reptér neve vagyis melyik repteret csináljátok meg?? :D

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: Tervek
« Reply #5 on: December 04, 2012, 10:31:49 AM »
Kérdés az mi a drága, mi az olcsó, relatív.

Az árat még nem döntöttük el, valamennyire tükröznie kell a belefektetett munkát.
Szerintem a piaci viszonyokhoz képest nem lesz drágább.

Az utána következ? reptér nevét még nem árulhatom el. Valószín?leg egy nyereményjáték formájában fedjük fel.
« Last Edit: December 04, 2012, 12:33:26 PM by m814 »

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary