Author Topic: GyIK - Budapest Liszt Ferenc LHBP Airport scenery  (Read 81480 times)

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: GyIK - Budapest Liszt Ferenc LHBP Airport scenery
« Reply #90 on: April 03, 2019, 12:07:38 PM »
Sziasztok!

Nekem olyan problémám lenne, hogy az utashidak nem látszanak a sceneryben P3D 4.4 alatt. Minden más igen, statikus repülők, torony, sky court, aeropark stb. csak az utashidak nem.
Ftx Vectroban megpróbáltam kikapcsolni az elevation corerctiont, de akor az epületek benn vannak a földben...

A scenery libraryben meg kellene próbálni az LHS_LHBP_X-et feljebb vinni.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline stewetroll

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: GyIK - Budapest Liszt Ferenc LHBP Airport scenery
« Reply #91 on: April 11, 2019, 22:50:11 PM »
Sziasztok!

Prepar3d v4.4-re szerettem volna feltenni a Budapest scenery-t, de ez a hibakód jött:

Communicating with the server...
LHSimulations - Online product activator, V 3.8 Build : 11.05.2017
303 - Can not download the file

Az angol fórumon találtam egy hozzászólást, ahol letöltöttem a friss aktivator.exe-t kicseréltem és adminként indítottam, de ugyancsak ezt a hibakódot kaptam.

Kérlek segítsetek!

Offline shinrai

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: GyIK - Budapest Liszt Ferenc LHBP Airport scenery
« Reply #92 on: June 23, 2019, 17:44:39 PM »
Sziasztok!

Szeretnék SSD-t használni az op. rendszer számára és másik meghajtóra telepíteném az FS-t, lévén nem kis méretű...
Kérdésem: kizárólag az általa ismert, default útvonalra telepíthető a scenery program? Esetleg megoldható valami "trükközéssel", hogy az FS könytárába települjön, bárhol is van az? Alapból nem kínálja fel és így nyilván "invalid directory"-ra hivatkozva nem települ.
Köszönöm a segítséget!


Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: GyIK - Budapest Liszt Ferenc LHBP Airport scenery
« Reply #93 on: June 24, 2019, 08:48:44 AM »
Sziasztok!

Szeretnék SSD-t használni az op. rendszer számára és másik meghajtóra telepíteném az FS-t, lévén nem kis méretű...
Kérdésem: kizárólag az általa ismert, default útvonalra telepíthető a scenery program? Esetleg megoldható valami "trükközéssel", hogy az FS könytárába települjön, bárhol is van az? Alapból nem kínálja fel és így nyilván "invalid directory"-ra hivatkozva nem települ.
Köszönöm a segítséget!



Szia!

Alapvetően a telepítő megkeresi, hogy hova van telepítve az FS. Invalid directoryt akkor ír, ha a registryben mégsem megtalálható a bejegyzés. A Fligth1 oldalán van egy letölthető programocska ami rendbe rakja a registryt. Itt van : http://www.flight1.com/view.asp?page=library      (FSX/FS9 Registry Repair Tool (36KB) )

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline shinrai

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: GyIK - Budapest Liszt Ferenc LHBP Airport scenery
« Reply #94 on: June 26, 2019, 23:04:26 PM »
Szia!

Alapvetően a telepítő megkeresi, hogy hova van telepítve az FS. Invalid directoryt akkor ír, ha a registryben mégsem megtalálható a bejegyzés. A Fligth1 oldalán van egy letölthető programocska ami rendbe rakja a registryt. Itt van : http://www.flight1.com/view.asp?page=library      (FSX/FS9 Registry Repair Tool (36KB) )

Szia!
Nagyon köszönöm a segítséget!
Időközben újra telepítettem az op. rendszert, majd az FS-t, a scennery-t és kapásból jó lett.
« Last Edit: June 26, 2019, 23:06:43 PM by shinrai »