Author Topic: LHBP v1.3 Build 8 - Standalone steam  (Read 6095 times)

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
LHBP v1.3 Build 8 - Standalone steam
« on: April 01, 2015, 22:26:09 PM »
Felfedeztünk egy hibát, ami akkor jön elő ha a Dovetail FSX Steam Edition-t standalone módban (vagyis csak az FSX-SE van telepítve) használod, akkor az épületek hiányoznak.
Egy elírás okozta a hibát. Egy új dll-t töltöttünk fel a szerverre, amit újraaktiválással lehet "lehúzni".

Kérlek kövesd ezeket a lépéseket:
[1] Keresd meg az FSX-SE\Modules könyvtárat. Általában itt van C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\FSX
[2] Töröld LHBP_objectPlacer.dll-t

[3] Keresd meg az Addon scenery\LHS_LHBP_X folder (C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\FSX\Addon Scenery) könyvtárat
[4] Futtesd az LHSproductact.exe-t - Néhány másodperc múlva azt kell hogy írja, hogy "Activation was successful" **
[5] Ha visszanavigálsz a Modules könyvtárba, akkor egy új LHBP_objectPlacer.dll-nek kell ott lennie. Jobb klikk->Tulajdonságok->Részletek fül. 1.3.0.4 verziót kell látnod.
[6] Indítsd el az FSX Steam Edition-t - És amikor kérdezi válaszolj igennel, hogy bízol-e a dll-ben.

* Zöld sorok opcionálisak
** Ha a regisztrációs kódod bannolásra kerül, akkor lépj velünk kapcsolatba: info@lhsimulations.com

Elnézést kérünk a kellemetlenségért!

Szép leszállásokat!

LHSimulations Team!

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline szabosala

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Re: LHBP v1.3 Build 8 - Standalone steam
« Reply #1 on: April 01, 2015, 22:51:28 PM »
Köszönöm a gyors választ !!!   Nem tudom mennyire van köze hozzá de nekem még ez előtt megoldódott . (Win8.1 alatt)

Mivel többen azt írták más fórumokon hogy talán Visual C++ hiba lehet , csináltam egy rendszer visszaállítást majd manuálisan nyomtam egy win updatet.
Talált is 2 updatet mégpedig  Microsoft Visual C++ 2010 x64 redistributable -10.0.40219 valamint
                                              Microsoft Visual C++ 2010 x86 redistributable -10.0.40219

miután ezeket telepítette magától feltelepült normálisan az LHBP és tökéletesen működik !   

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: LHBP v1.3 Build 8 - Standalone steam
« Reply #2 on: April 01, 2015, 23:12:17 PM »
Igen ez szokott a másik probléma lenni ami a hiányzó épületeket okozza.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline pyth

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re: LHBP v1.3 Build 8 - Standalone steam
« Reply #3 on: April 02, 2015, 05:47:44 AM »
Köszönöm én is, az új dll megoldotta a problémát.