Author Topic: LHBP - Egyéb problémák  (Read 9167 times)

Offline geriharsay

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
LHBP - Egyéb problémák
« on: September 09, 2015, 19:02:39 PM »
Sziasztok!

Remélem nem gond, hogy rögtön egy új topikkal köszönök be, de nem találtam megfelelő helyet. :)

Korábban már volt fent az LHS LHBP az FSX-emen, de most egy kis tisztogatás miatt újratettem az egész FSX-et minden addonnal együtt. LHBP-nél viszont olyan gáz van, amit korábban nem tapasztaltam még. Megfelelően hozzáadtam az addon scenery könyvtárakat az FSX-menüben, viszont a scenery nem tüntette el a standard fsx-es LHBP-t, és a kettő totálisan átfedi egymást. A futópályák néhol keresztezik egymást, talajszintkülönbség miatt egyes területek teljesen elvesznek, illetve értelemszerűen az eredeti és az addon lhbp épületek is keresztbe állnak kb egymással. Mindenféle display beállítást próbálgattam, addon újratelepítést, de nem segített.

Tud valaki segíteni?
Köszi!
Geri

Offline szilike01

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re: LHBP - Egyéb problémák
« Reply #1 on: November 15, 2017, 13:42:08 PM »
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, hogy májusban megvásároltam a SIMMARKET oldaláról az LHBP SIM sceneryt!
Viszont mi a teendő,hogy P3d v4es verziójához tudjam használni? Mert nem ezen az oldalon  vásároltam és szeretném P3d v4hez használni! Tudnátok segíteni?
A Simmarket oldalán nincs új build!

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: LHBP - Egyéb problémák
« Reply #2 on: November 15, 2017, 21:45:26 PM »
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, hogy májusban megvásároltam a SIMMARKET oldaláról az LHBP SIM sceneryt!
Viszont mi a teendő,hogy P3d v4es verziójához tudjam használni? Mert nem ezen az oldalon  vásároltam és szeretném P3d v4hez használni! Tudnátok segíteni?
A Simmarket oldalán nincs új build!

A simmarketen fent van a Build15 ami már tartalmazza a v4-et is.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary