Author Topic: Active sky next LHBP Crash!!  (Read 40497 times)

Offline TroWs

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Active sky next LHBP Crash!!
« on: December 21, 2016, 20:15:21 PM »
Üdv van egy kis problémám amikkor Pesten fell szeretnék szállni és ha be kapcsolom a Active sky nextet akkor valamiért ki  Crashel a játék az a szomorú hogy csak Pesten Crashel ki és más reptéren nem csinálja.
A válaszokat elöre is köszönöm!!

Offline mzoltan69

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
Re: Active sky next LHBP Crash!!
« Reply #1 on: December 21, 2016, 23:09:29 PM »
Néhány perces eltéréssel ugyanerről a problémáról írtam az "LHBP(nem tölt be)" topicba. Esetleg tesztelnéd, hogy anélkül, hogy az ASN-t elindítanád, az FSX real-time időjárást választod? Üdv.:
Zoli

Offline alexking

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 13
Re: Active sky next LHBP Crash!!
« Reply #2 on: December 22, 2016, 08:32:28 AM »
Sziasztok!

Az angol nyelvű fórumba már írtam, nálam ugyanez a probléma, csak éppen az AS16+ASCA SP1-gyel P3D alatt. Valószínűleg a Hifisim legújabb frissítései okozhatják.
Tudnak a problémáról, ígéretet kaptunk, hogy javítják!

Üdv,
Alex

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: Active sky next LHBP Crash!!
« Reply #3 on: December 22, 2016, 09:19:36 AM »
Sziasztok!

Többen jelezték a problémát. Már nyomozzuk az okát. De lehet inkább az active skynak kellene javítani.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline mzoltan69

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
Re: Active sky next LHBP Crash!!
« Reply #4 on: December 22, 2016, 10:11:02 AM »
Én is az ASN-re gyanakodtam, amíg a hibakeresés során nem észleltem, hogy az Fsx saját real time időjárásával is ugyanezt a hibát produkálja. És kizárólag az LHBP scenery-nél. Ezért is érdekelne, hogy másoknál is fennáll-e a hiba ASN nélkül is.

Offline m814

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1.459
Re: Active sky next LHBP Crash!!
« Reply #5 on: December 22, 2016, 11:20:06 AM »
Sziasztok.
Nekem nincs AS16, OPUSFI-vel viszont nincs semmi gond.
Azt pedig lássuk be hogy 3 évre előre nem tudunk kompatibilitást tervezni.
Vélhetően az AS16 valamelyik DLL-e okozhatja a gondot. Mindenképpen érdemes lenne a gondot feléjük is jelezni,úgy talán gyorsabban találnánk megoldást.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary
By NASA: MOS-8500 0,985@1,023Mhz, VIC-II 320*200 16 colour,65,536 Kbyte,Datasette 300

Offline alexking

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 13
Re: Active sky next LHBP Crash!!
« Reply #6 on: December 22, 2016, 12:37:57 PM »
Sziasztok!

Írtam a hifisim-nek is, de azért érdékes, mert más fizetős reptereknél nincs ilyen gond... Más weather engine-nel vagy anélkül nem produkál ilyen problémát a sim, de hátha Ti is találtok valami megoldást.

Üdv,
Alex

Offline Lokifan25

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 13
Re: Active sky next LHBP Crash!!
« Reply #7 on: December 23, 2016, 07:08:21 AM »
Ugyan ez a probléma nálam is, már nagyon sokat leveleztem a hifivel, mire nekem is feltűnt hogy csak az LHBP scenerynel van ez :(

Előre is köszönjük a segítséget!

Offline mzoltan69

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
Re: Active sky next LHBP Crash!!
« Reply #8 on: December 25, 2016, 00:07:14 AM »
Sziasztok!

Remélem nem kiabálom el, de úgy néz ki, nálam megszűnt a hiba. Ma reggel nvidia drivert frissítettem (376.33) és Visual C++ 2015 -öt telepítettem (illetve repair volt, innen töltöttem le: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=48145), valójában egyiket sem az ASN/LHBP hiba miatt, de valamelyik véletlenül hatásosnak bizonyult erre is. (Vagy valami más, de akkor fogalmam sincs, mi lehetett az...)

Nem vagyok szakértő, ezért azt sem tudom, lehet-e köze az nvidia driver-nek és a C++-nak a megoldáshoz, szóval elnézést kérek, ha másnál nem oldja meg a problémát. Sokat még nem teszteltem, ezekre volt eddig időm: PMDG 737 NG + ASN, esti körülmények között, egymás után több különböző állóhelyen elindítva, illetve PMDG J41 + ASN, nappali LHPR - LHBP repülés. Mindezt egyetlen CTD nélkül. (Egyébként a telepítések előtt repültem A2A C182-vel LHPP - LHBP útvonalat, Bugac környékén omlott össze a szokásos kernelbase.dll hibáva.)

Zoli

Offline alexking

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 13
Re: Active sky next LHBP Crash!!
« Reply #9 on: December 25, 2016, 07:21:43 AM »
Kipróbáltam most én is, minden egyéb telepítés nélkül, és most működik...

Én az utóbbi pár napban csak az FSDT oldaláról frissítettem a Standalone Addon Manager-t és a legújabb GSX update-et. Az addon manager-ük már máskor is okozott összeomlást, de akkor minden reptérnél összeomlott a sim betöltés után. Rögtön javították is a hibát.

Hát remélem ezzel megoldódott a probléma! :)

Üdv,
Alex

Offline Lokifan25

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 13
Re: Active sky next LHBP Crash!!
« Reply #10 on: December 26, 2016, 21:07:25 PM »
Hello!

Kipróbáltam es elsőnek ugy tünt tenyleg jó, de ugy allitottam hogy ködös időjaras legyen összeomlott.

Üdv,

Offline szamel

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Re: Active sky next LHBP Crash!!
« Reply #11 on: December 29, 2016, 21:37:47 PM »
Sziasztok!

Nálam is ugyanez a helyzet sajnos  :(. Furcsa , mert új gép miatt most raktam minden újra nulláról majd jelentkezett ez a probléma. Aztán csináltam egy ugrást LOWW-re majd vissza LHBP-re időjárás frissítéssel és megszűnt olyan szinten, hogy tegnap még repültem is innen és ide is. Sokáig azonban nem tartott az öröm mert most egyáltalán nem lehet együtt használni a két szoftvert.

Jelezzetek már légyszíves ha kaptok valami választ a HIFI-től.

Köszönöm előre is!

Offline Lokifan25

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 13
Re: Active sky next LHBP Crash!!
« Reply #12 on: December 30, 2016, 08:53:13 AM »
Sziasztok!

A Hifinel azt irtak sokan jeleztek a problemat :) es tőletek varjak a megoldást :)

Offline alexking

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 13
Re: Active sky next LHBP Crash!!
« Reply #13 on: January 01, 2017, 11:42:10 AM »
Sajnos most nálam is újra jelentkezett a hiba... :(

Offline kityatyi

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 44
Re: Active sky next LHBP Crash!!
« Reply #14 on: January 19, 2017, 19:43:33 PM »
Detto, ugyanez... AS16+ASCA van itt is, P3D v3.4, de semelyik másik szkenerinél nem tapasztaltam ezt.