Author Topic: LHBP (Nem tölt be)  (Read 13782 times)

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: LHBP (Nem tölt be)
« Reply #15 on: December 01, 2016, 21:25:37 PM »
Üdv! Semmilyen hibaüzenet sincs.

Fennáll még a problémád?

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline almostatys

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 16
Re: LHBP (Nem tölt be)
« Reply #16 on: December 01, 2016, 23:15:36 PM »
Sziasztok!
Ma nekem is előjött ez az elavult scenery üzenet hibakóddal, többszőr is töröltem az LHBP_objectplacer.dll-t,majd újraaktiváltam a sceneryt,de letiltott egy 302-es hibakóddal. Fel tudnátok oldani a tiltást? Köszönöm!

Offline marci1229

  • Valued Customer
  • Full Member
  • *****
  • Posts: 44
  • Marci1229
Re: LHBP (Nem tölt be)
« Reply #17 on: December 02, 2016, 15:01:56 PM »
De nekem még mindig nem működik... Igazából mindegy, mert úgy is X-Plane 11 lesz "all day all time"

Offline szabosala

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Re: LHBP (Nem tölt be)
« Reply #18 on: December 02, 2016, 16:27:50 PM »
Sziasztok nálam is hasonló a probláma 502 es hibakód...a javasolt megoldások után is marad a hiba. objectplacer.dll törltem productact.exe futtatva de semmi érdemleges változás :/

UI: tárgytalan már működik !!  ;)
« Last Edit: December 02, 2016, 16:33:26 PM by szabosala »

Offline aspirany

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
LHBP (Nem tölt be)
« Reply #19 on: December 10, 2016, 11:51:57 AM »
Nekem sajnos nem oldódott meg a probléma, nem jön létre a dll.

Prepar3d 3.4.14-es verzió

Üdv,
Attila

Offline aspirany

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Re: LHBP (Nem tölt be)
« Reply #20 on: December 16, 2016, 19:31:08 PM »
sikerült :)

Offline mzoltan69

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
Re: LHBP (Nem tölt be)
« Reply #21 on: December 21, 2016, 20:19:27 PM »
Sziasztok!

Kb. három hete volt az a bizonyos "Error 502!" probléma, amelyet végül is sikerült orvosolni a segítségetekkel, viszont egy másik probléma jelentkezett. Nem állítom, hogy a kettőnek köze van egymáshoz, mindenesetre azóta van jelen.

Tehát: az FSX főmeüben az LHBP kiválasztását követően az időjárást bármilyen real-time-ra állítom (fsx static, fsx updated, active sky next), az fsx "C:\Windows\syswow64\KERNELBASE.dll" hibával összeomlik. Végigpróbáltam mindent (beleértve OP és FSX újratelepítést), grafikus beállítások lebutítása, más addon-ok eltávolítása, a probléma fennáll. Használok több addon sceneryt, amelyek között van meglehetősen összetett is (pl. FTX ESSA, Aerosoft EFHK, stb.), de azoknál nem jelentkezik a hiba. Bármilyen beállításokkal mennek.

Az operációs rendszer Windows7, az alábbi addon-ok vannak telepítve: FTX Norway, FTX Global, FTX Global Vector, FTX Global Lights Configurator, FTX ESSA, LHS_LBP_FSX, LHS_MASX, LHS_LandmarksX, LHSim LHBP, LHPR, LHPP, LHDC, + néhány Aerosoft airport scenery. Ahogy írtam, a hiba sehol sem jelentkezik, beleértve a többi LHSim scenery-t, kizárólag a Budapest scenery-nél. (Néha, ritkán előfordul, hogy nem omlik össze a főmenüben, de az objektumok betöltésekor garantáltan.)

Elég szomorú vagyok, mert a Budapest scenery az egész mezőnyből más ligában játszik. Tökéletes, csak tudnám használni, mint korábban...  :(