Author Topic: X-Plane / Gödöll? - LHGD  (Read 16798 times)

Offline misu

  • Designer
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 64
X-Plane / Gödöll? - LHGD
« on: February 26, 2010, 01:12:32 AM »
Sziasztok!

Egyik ismer?söm rákapott a scenery készítésre x-plane alá, egy nagyon jó kis progival. Pár nap alatt tulajdonképp felépítette a gödöll?i repteret, a környez? erd?ket, épületket. Természetesen m?holdfelvétel van a talajon, mint alap textúra, és ennek megfelel?en helyezkednek el a házak is.

Remélhet?leg jöv? héten ki fog jönni az 1.0-ás verzió, ami gyakorlatilag az összes épületet tartalmazza a környéken :)

Képek errefele: http://x-plane.hu/cms/godollo-lhgd-kepek

További infó a progiról: http://x-plane.hu/cms/node/144
+ a programmal készült (15 munkaóra) LOWI sceneryr?l képek itt: http://x-plane.hu/cms/lowi-extended-kepek

Offline tzotyu

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 22
    • Kamov.hu
Re:X-Plane / Gödöll? - LHGD
« Reply #1 on: June 15, 2010, 16:38:40 PM »
Gödöll?i lakosként tanusíthatom, hogy nagyon szuper lett a táj!  :) Az egyetem épülete hiányzik nekem, ez benne lesz majd, vagy csak most kép nincsen róla?
Üdv.: Timár Zoltán

Offline misu

  • Designer
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 64
Re:X-Plane / Gödöll? - LHGD
« Reply #2 on: July 21, 2010, 00:26:01 AM »
koszi a keszito neveben is :)

nem, az egyetem epulete nem kerul mar bele, ez amolyan "proba" projekt volt, nem valoszinu, hogy keszulnek hozza tovabbi epuletek - ha csak te meg nem csinalod ;)
ha van kedved es idod blenderben megcsinali, nagyon egyszeruen be lehet pakolni, kb 3 perc alatt :)

Gödöll?i lakosként tanusíthatom, hogy nagyon szuper lett a táj!  :) Az egyetem épülete hiányzik nekem, ez benne lesz majd, vagy csak most kép nincsen róla?

Offline matwood

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Re:X-Plane / Gödöll? - LHGD
« Reply #3 on: July 21, 2010, 18:10:16 PM »
Nagyon jól néz ki! Nagyon szép munka!
Ilyenkor mindig szomorkodok, hogy FS9 alá nem lehet ilyen sceneryt tenni, ilyen könnyedén. De még az An2-est se.  :(
Persze az LHSim-es LHPP és LHSM nagyon szép!! :) Csak lenne már meg az update-elt LHPP + Pécs várossal kiegészítve! :)

További szép napot!

Ciao!

Offline misu

  • Designer
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 64
Re:X-Plane / Gödöll? - LHGD
« Reply #4 on: July 30, 2010, 12:52:06 PM »
Egyre inkabb az a tendencia (FSE forumon es X-Plane.org forumon latni) hogy FS melle felteszik az X-Plane-t (vagy X-Plane melle FS-t) :) Attol fugg epp mit szeretne az illeto repulni. Ha epp godollon ejtoernyosoket kiszorni An-2bol, akkor X-Plane-t inditanak, ha PMGD 737-essel repulni szep nagyrepterek kozt, akkor pedig FS-t. En is hasznaltam FSX-et egy ideig X-Plane mellett, nem kell kokemenyen ragaszkodni egyikhez vagy masikhoz :)

Nagyon jól néz ki! Nagyon szép munka!
Ilyenkor mindig szomorkodok, hogy FS9 alá nem lehet ilyen sceneryt tenni, ilyen könnyedén. De még az An2-est se.  :(
Persze az LHSim-es LHPP és LHSM nagyon szép!! :) Csak lenne már meg az update-elt LHPP + Pécs várossal kiegészítve! :)

További szép napot!

Ciao!

Peterskye

  • Guest
Re: X-Plane / Gödöll? - LHGD
« Reply #5 on: January 17, 2019, 10:05:43 AM »
Write details on the website so well accepted by us that it was just one half.