Author Topic: "nosztalgia"  (Read 7979 times)

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
"nosztalgia"
« on: April 20, 2010, 20:12:06 PM »
Nemrég próbáltam rendet teremteni ott ahol nem lehet. A saját számítógépem merevlemeze kezdett betelni és elkezdtem nagytakarítást végezni, amikor rátaláltam a következ? képre :


Ez volt a legels? saját objektumunk amit az fs-be közösen sikerült beilleszteni. 2008 október 12-ét dátumozza.
A képen látható objektum egy házikó akart lenni. A textúra nem jelent meg és a ház tetejéb?l is hiányzik egy darab.

Rátaláltam a következ? képre is :


Ez a kép 2008 október 25-öt datálja. Tehát nem teljesen két héttel az el?z?t?l. A fejl?dés szinte "kézzel tapintható". Hogy is lehetséges ez ilyen gyorsan? Hát a scenery készítésben nincs cheat gomb egyetlen magyarázat a közös, kitartó munka, ilyen egyszer?... Ezért is ez a poszt szóljon mindazoknak akik scenery készítéssel foglalkoznak illetve foglalkozni fognak.


Aki kiváncsi a történetre katt ide :

http://www.lhsimulations.com/page.php?3
« Last Edit: April 20, 2010, 20:15:13 PM by tsGucci »

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline pateszi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 419
Re:"nosztalgia"
« Reply #1 on: April 20, 2010, 20:34:43 PM »
Köszönet a klassz írásért!

Offline misu

  • Designer
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 64
Re:"nosztalgia"
« Reply #2 on: April 23, 2010, 17:22:44 PM »
hu, sracok, en most valszin megint a kotozkodo kocsog szerepet fogom betolteni, de ez valami borzalom :) 

na nem az iras, mert azt nem sikerult vegigolvasni - igy arrol nem mondok semmit (me'g), hanem a weboldal... a masodik sorig jutottam, utana annyira zavart, hogy ahogy olvasva visszaugrok a sor elejere sotet hatterre nem latom a betuket, mire megszokom a sor vegere mar megint feher a hatter.. abbahagytam. egyszeruen ez igy hasznalhatatlan  :( elfarad az ember szeme es hiaba jo az iras, ideges, nyugos lesz az ember, mire a vegere er es maris nem olyan jo az az iras...

nem banto, inkabb epito jellego kritikakent irtam le
(mivel napi szinten foglalkozok ilyesmivel, egyszeruen kiszurta a szemem, gondoltam megosztom mert lehet nektek nem tunik fel, nem annyira zavaro, "ah jo ez igy" kategoria... ;))

/off