Author Topic: LHSM scenery FSX konverzió  (Read 218279 times)

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re:LHSM scenery FSX konverzió
« Reply #495 on: March 13, 2010, 19:57:22 PM »
Hypo!


Nagy pofátlanság lenne azt megkérdezni, hogy esetleg nem lenne-e kedved videjót csinálni LHSM-hez is?  ;D

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re:LHSM scenery FSX konverzió
« Reply #496 on: March 17, 2010, 10:13:27 AM »
Zoli/Hypo!

Ezt az üzenetemet láttad?  ;)



Hypo!


Nagy pofátlanság lenne azt megkérdezni, hogy esetleg nem lenne-e kedved videjót csinálni LHSM-hez is?  ;D

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline Hypo

  • Valued Customer
  • Jr. Member
  • *****
  • Posts: 16
Re:LHSM scenery FSX konverzió
« Reply #497 on: March 17, 2010, 16:03:15 PM »
Nem az:))) csak az ido.... Mert ha meg par nap a launch nem biztos hogy eleg lesz az ido, szoval attol fugg mikorra kene. szivessen csinalok nektek csak jo lenne ha 2 hettel elotte tudnam mert nekem is ugy kell szerveznem es eleg idoigenyes ha jot akarok. LHPP ra 25 giga cuccot vettem fel amibol lett a vegeredmeny

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re:LHSM scenery FSX konverzió
« Reply #498 on: March 17, 2010, 16:14:59 PM »
Én nem feltétlen a release dátumra gondoltam, jó lesz utána is. Az eleve durva lenne mivel 21-én lesz a release.

De jó lenne egy videó amolyan bemutatónak is, mielött letölti a kliens a sceneryt. Meg ugye reklámnak sem utolsó.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline pateszi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 419
Re:LHSM scenery FSX konverzió
« Reply #499 on: March 17, 2010, 16:38:24 PM »
Nem az:))) csak az ido.... Mert ha meg par nap a launch nem biztos hogy eleg lesz az ido, szoval attol fugg mikorra kene. szivessen csinalok nektek csak jo lenne ha 2 hettel elotte tudnam mert nekem is ugy kell szerveznem es eleg idoigenyes ha jot akarok. LHPP ra 25 giga cuccot vettem fel amibol lett a vegeredmeny

Szia,

El?re is köszönjük!
Természetesen  akkor készíted, amikor az id?d engedi.
Az LHPP filmen is látszik, hogy nagyon komoly munka van mögötte, és igazi profizmus. 

Offline Hypo

  • Valued Customer
  • Jr. Member
  • *****
  • Posts: 16
Re:LHSM scenery FSX konverzió
« Reply #500 on: March 17, 2010, 17:36:49 PM »
Koszi:)

Viszont egy gond minden keppen van, mégpedig az hogy egyenlore fs2004 alol tudok csinalni jo dolgokat FSX el 2 problema van, egy jelen pillanatban le kellett szednem es sajnos nem sikerult visszaraknom, pedig registrybol is kiszedtem meg minden, ugy hogy kell egy win reinstall de arr meg még nem vitt rá a lélek.

Syoval fs9 hez barmit de fsx hez le kellene gyaluljnom mindent fs9 et is belertve:(((

Offline pateszi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 419
Re:LHSM scenery FSX konverzió
« Reply #501 on: March 17, 2010, 19:50:11 PM »
Esetleg lenne egy ötletem:
Mi lenne, ha nekilátnánk többen is kisebb részleteket felvenni az általad megadott formátumban, fel tudnánk tölteni az ftp-re, ha megfelel?nek látod, mehetnek a filmhez, ha nem ütik meg a szintet, akkor a kukába.

Offline Hypo

  • Valued Customer
  • Jr. Member
  • *****
  • Posts: 16
Re:LHSM scenery FSX konverzió
« Reply #502 on: March 18, 2010, 08:42:59 AM »
:) ja ez is lehet egy megoldas, bar most osszekavarodtam kicsit akkor az uj cucc nem lesz fs9 re csak fsx re?
Vagy fs9 re mar van es most jon fsx re?

FSx ugyeben valamit kitalalok mert alapbol nekem 3-4 scenery vel hasznaltam mivel masfele nem nagyon repulgettem es foleg GA ra. Mindegy csinalok meg par probat de egszeruen erthetetlen hogy fsx telepitoje a kezdes utan kilep hogy serult es keressem meg a vendort/// pedig az image es s dvd se serult, arra gyanakszom hogy valamit meg lathat a rendszeren ami nem tetszik neki, ugye a telepito VisualB-t es Netframew. kovetel amik meg is vannak de azota mar mindegyik verzioszama kettot ugrott lehet az kavar be.

Na mindegy a vege egy total reinstall de az OLYAN FAJDALMAS:))) fs9 em fullra van pakolva:((

Na mindegy a video en Fraps el veszem fel amit mar elotte lerepultem es felvettem fsrecorderel, igy jo kis kamera nezeteket tudok, illetve en magat a repcsit is kameranak hasznalom:)

viszont a HD hez en alabol 1920x1080 ban jatszom es frapsban full size 25fps van beallitva hang nelkul, ebbol csinalok en 1280x720 as videokat.

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re:LHSM scenery FSX konverzió
« Reply #503 on: March 18, 2010, 09:02:04 AM »
Szia!

FS9-re Sármellékb?l egyel?re csak egy béta van publikálva. A hétvégén arra kiadjuk az 1.0-ás verziót, valamint mellé az FSX verziót amit szintén 1.0-nak hívnak.

Én is szívesen vennék fel de nincs regelt frapsem és a www.fraps.com-ot nemtom hogy lehetne eltüntetni. Másrészt meg a 25 FPS nálam néha a max. framerate.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline Zoli

  • Designer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 394
Re:LHSM scenery FSX konverzió
« Reply #504 on: March 18, 2010, 09:04:16 AM »
Hypo!
Registry pucoláshoz http://www.tune-up.com/products/tuneup-utilities/
Programok uninstalljához (registryb?l is gyomlál) http://www.ursoftware.com/
És többé nem lesz ilyen gondod. :D

Offline Hypo

  • Valued Customer
  • Jr. Member
  • *****
  • Posts: 16
Re:LHSM scenery FSX konverzió
« Reply #505 on: March 18, 2010, 10:40:55 AM »
Koszi de ezeken mar tul vagyok a registryben semmi utalas nincs fsx re, minden kipucolva plusz MS hivatalos OWNER reset programja is lefutatva ami lenullaza a megvasarolt MS termekek registry bejegyzeset, de az se segit, a telepito a Vbasic telepitese utan leall hibara hivatkozva.:(

Offline Zoli

  • Designer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 394
Re:LHSM scenery FSX konverzió
« Reply #506 on: March 18, 2010, 12:49:05 PM »
Érdekes. Egy próbát még hátha megérne admin módban indítani a setup-ot..

Offline Hypo

  • Valued Customer
  • Jr. Member
  • *****
  • Posts: 16
Re:LHSM scenery FSX konverzió
« Reply #507 on: March 18, 2010, 13:43:27 PM »
Xp-n vagyok es eleve admin de majd meg probalkozom koszike

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re:LHSM scenery FSX konverzió
« Reply #508 on: March 19, 2010, 09:11:39 AM »
Szega!


Fiúk, ugye nem feledkeztetek meg a 21-ér?l??

Akkor ami az Ftp-n van az a végleges? Nagyon megköszönném, ha mindenki mégegyszer körbejárná az egészet és ha talál valami hibát azt jelentené. Én szombat este megcsinálom a telepít?ket. A readmek készen vannak.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline pateszi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 419
Re:LHSM scenery FSX konverzió
« Reply #509 on: March 19, 2010, 10:35:41 AM »
Sziasztok,

Átnéztem az ftp-n lév? fájlokat (FSX V1.00), már nem tervezek további módosításokat, ha nálatok is megfelel?, készülhet a telepít?.
Természetesen, ha találtok még javítani valókat, igyekszem megoldani azt is.