Aircraft design > Aircraft Showroom

QualityWings Avro-85 TNT Malév livery

(1/2) > >>

tsGucci:
A brand new wonderful re-paint is available in our FreewareZone: Qualitwings Avro-85 TNT Malév livery by Tibor Kókai. Tibor made already a lot of beautiful repaints for various aircraft, his name can be taken as a guaranty for high quality.

http://lhsimulations.com/?page_id=341



Istvan Malev Virtual:
Sziasztok,

megvásároltam a gyönyör? madarat, letöltöttem Kókai Mester új mesterm?vét, de sajnos nem tudom installálni a programhoz kapott aircraft managerrel.

A többi liveryt tudja installálni, de a TNT liverinél azt a hibaüzenetet kapom, hogy nem egyezik a modell a liveryvel, pedig AVRO RJ85-öt választom ki, mivel kés?bb jelenik csak meg a BAE 146 modell.

Van-e ötletetek?

Segít? hozzászólásotokat el?re is megköszönöm.

Üdvözlettel: Isti

Zlin142:
Szia Isti,

Érdekes a jelenség...nálam m?ködött. De ne ess 2ségbe! :)
Installáld manuálisan akkor - úgy tuti a siker. A readme.txt-ben leírtam hogyan kell; csak azokat a sorokat kell hozzáadni az aircraft.cfg-hez, az elején [fltsim.x] pedig kicserélni a számo(ka)t a soron következ?re.

Jó repülést!

Zoli:
Nagyon szép festés, és esetleg ha Tibi megtenné, hogy FSX alá is megcsinálja, az nagyszer? lenne. :)

Zlin142:

--- Quote from: Zoli on September 16, 2012, 15:36:17 PM ---Nagyon szép festés, és esetleg ha Tibi megtenné, hogy FSX alá is megcsinálja, az nagyszer? lenne. :)

--- End quote ---

Meglátom mit tehetek...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version