Aircraft design > Aircraft Showroom

Bombardier Dash8 Q400

(1/9) > >>

m814:



"Malév Dreamwings Bombardier Dash 8 Q400 integrált vasFMC-vel. A dreamwings által készített alap repül?t dolgoztuk át alapjaiban, jelent?sen javítva a repülési tulajdonságain, súlyeloszlásán, dinamikáján. A valóshoz hasonlatossá tudtuk tenni valós pilóták segítségével. A panelhez is további szabad forráskódú szoftvereket dolgoztunk egybe, amelynek alapját a vasFMC képezi. Ezen átalakítottuk a m?szeregység képét, hogy egyezzen a Dashban ismerttel, hozzáigazottuk a konfigurációt. Természetesen egy jó géphez - reméljük az lett - hasznos és jól használható dokumentáció tartozik. ezért írtunk egy próba repülést képekkel gazdagon illusztrálva. Elkészítettük a checklist-et. A Malév flottájában jelenleg használt összes lajstrom megtalálható Tibi gyönyör? és framerate barát festései között. A gépet hosszasan teszteltük a Malév Virtual Airlines pilótáinak odaadó pilótái által, így igazán élvezhet?vé tettük a madarat. Használjátok egészséggel, jó leszállásokat kívánunk!

Petrovszki Gábor"


A készít?k továbbá rendelkezésünkre bocsájtottak egy terjedelmes textúra pakkot is, amiben szinte valamennyi, a típust repül? légitársaság festése megtalálható.
Köszönjük!
Mindkét csomag elérhet? a letöltésekben.

nbandras:
Én csinálok valamit rosszul, vagy nemtom, végigkövetem az indítási eljárást, rányomok az engine strat-ra, és hallom hogy felpörög, de nem indul be a motor, csak a ctrl+e-re indul be

Lengyel Dani:

--- Quote from: nbandras on April 12, 2010, 21:57:18 PM ---Én csinálok valamit rosszul, vagy nemtom, végigkövetem az indítási eljárást, rányomok az engine strat-ra, és hallom hogy felpörög, de nem indul be a motor, csak a ctrl+e-re indul be

--- End quote ---

Sajnos másnál is volt már ilyen hiba, de még nem jöttünk rá hogy mi lehet a baj.

HAJBC:
Sziasztok!

CTRL+SHIFT+F4, azaz mixture...

Üdv,
Józsi

NetBarna:
Köszönöm a gépet-végre egy jól repülhet? Dash 8! :-* mindenkinek aki közrem?ködött az elkészítésében! :)

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version