Author Topic: LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei  (Read 20575 times)

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei
« Reply #15 on: December 17, 2013, 15:05:35 PM »
Sziasztok!


Nyilván mi is azt szeretnénk ha mindenki tudná használni megfelel?en a sceneryt. A probléma forrása az hogy nem tudjuk reprodukálni a hibát pedig nekünk is mindenféle konfigunk van és a 10 béta teszternek is elég változatos konfigja van.

Megpróbáljuk megoldani, de most a weboldal átköltöztetésével és az FSX verzióval teljesen behavaztunk.

Most minden regisztrált tagnak adtam jogot, tudtok csatolmányt rakni.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline vargag

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
Re: LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei
« Reply #16 on: December 18, 2013, 08:10:23 AM »
Üdv!

Csatlakozom az el?ttem szólókhoz, én is úgy gondolom, hogy használni szeretnénk a Ferihegyet, és nem a pénzt visszakapni.
Ahogy szó is volt róla, hiányosságokat tártunk fel és javítást szerettünk volna rá kapni.
Bár így úgy t?nik hogy akárcsak az Aerosoft, Ti is inkább a FSX felé mentek el, ez is egy lehet?ség csak akkor mondjátok ezt. Nem kívántok fs2004-re fejleszteni. Az akkor tiszta sor.
Amúgy az FSX megjelenésekor már mondva volt hogy sok részletében nem kompatibilis lefelé a scenery, így nem tudom miért volt meglepetés nektek, mikor kiderült, hogy az FSX ben alkalmazott megoldások nem válnak be a FS2004-ben. Valószín?, hogy másol is önálló fejlesztés az FS9 verzió (vagy el?bb az van és csak utána a FSX). Ezt nyilván nem tudom biztosra.

Had tegyek hozzá még egy dolgot. Van egy térkép, amit csináltam, amit nagyon szeretek, szerintem tök jó, és szép is. Aztán jött egy feladat, mondtam hogy itt van hozzá ez. Azt mondták rá, hogy hááát ez nem olyan jó, ez ezt nem tudja azt nem tudja. Ez nekem marha szarul esett, de nem tehettem mást, másik formában kellett megoldanom. Bocs de ha valamit alkotsz, el kell tudnod fogadni a kritikát is!
Különösen ha megoldási javaslatok is vannak. Még akkor is ha az a javaslat nem jó, de legalább ötlet, amit tovább lehet gondolni.

Köszönjük a lehet?séget hogy nálunk is megy a kép beszúrás, ez azért jó, mert igen, hiába mondjuk hogy mit tapasztalunk, ha nem tudjuk bemutatni, nem értitek. Nyilván ha nem tudod a hibát reprodukálni nincs rá javítás.

Azt azért had mondjam még egyszer, hogy ha nincs a fórumon (vagy a scenery oldalán) egy ajánlott konfig akkor nem mondhatjátok hogy de hát nem tudunk mindennek megfelelni.

HA-MZA utolsó képén látszik, hogy mire gondoltam akkor, mikor azt mondtam hogy kék kontúrja van a fehér feliratnak a más kék szín? állóhely nyílban.
Illetve a csatolt képen (1017) látszik a 39-es festés, ahol jól látható hogy mire gondoltam a homogén kéknél. Nem arról volt szó hogy nem kopott hanem hogy nem más a bet? kontúrjának a színe, mint a maga a kék festés.
A 1026-os képen pedig az van hogy a R210 és a 42 állóhely bet?mérete azonos, a kék nyíl is azonos (ebben tévedtem korábban) de nem a 42-es mérethez igazodik, hanem a R210-hoz. A homogénség általam kért verziója itt is látszik.
« Last Edit: December 18, 2013, 08:18:35 AM by vargag »

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei
« Reply #17 on: December 18, 2013, 10:06:10 AM »
Sziasztok!

Leírnátok nekem a konfigotokat?

Ami különösen érdekel:

Oprendszer (SP is)
FS9 verzió (9 vagy 9.1)
GPU, gyártó, chipset, memória, driver verzió
Proci
Memória


Köszi

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline tamas

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
Re: LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei
« Reply #18 on: December 18, 2013, 20:39:06 PM »
Szia!

Windows 7 Pro, 32 bit, SP1, minden létez? update
FS 9.1
ASUS 9800 GTX / 9800 GTX+, GPU G92 rev B1, GDDR3 512 MB RAM, driver 331.82
Core2Duo E8400 3 Ghz
4 GB DDR2 RAM

Offline HA-MZA

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 10
Re: LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei
« Reply #19 on: December 18, 2013, 22:27:07 PM »
Szia!

XP SP3

FS9.1
GPU: Gainward Nvidia Geforce 8800GT Golden sample, 512 Mb, driver: nv4_disp (6.14.11.9107 - nVIDIA ForceWare 91.07)
CPU Intel core2 Duo E6750 2,66 GHz
Memória: Kingmax 2x1 Gb 800 Mhz

Köszi!

Offline vargag

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
Re: LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei
« Reply #20 on: December 19, 2013, 10:56:52 AM »
Szia!

XP SP3
FS9.1
GPU Gigabyte GV-RX3875512H Radeon HD3870 Ati Radeon HD3800 series
Memória 2×2 GB DDR3 1333 MHz OCZ Gold Kit2
CPU Intel Core2Quad Q9550 2.83 GHz

Offline vargag

  • Newbie
  • *
  • Posts: 6
Re: LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei
« Reply #21 on: December 19, 2013, 16:08:59 PM »
Na csak még egy adalék, maximumra állítottam a videón a beálltásokat, ezt a képet kapom...
A valóság meg így néz ki.
« Last Edit: December 19, 2013, 16:10:51 PM by vargag »

Offline HA-MZA

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 10
Re:LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei
« Reply #22 on: December 25, 2013, 18:34:11 PM »
Sziasztok!

Nos...els? VATSIM-es utamat megejtettem a sceneryvel Frankfurtból. Hát gyakorlatilag vissza teszem az el?z? scenery-t mert ez így használhatatlan, és rettenetesen zavaró, ami az esti fény viszonyokat illeti rettent?en sötét, a PAPI lights halványságát szintén meger?sítem, illetve a sokat emlegetett leszálló fény borzalmassá teszi a leszállás folyamatát...

Ami tetszett, csak hogy ne mondjátok, hogy dicséretet nem adunk, az a pálya illet?leg a reptér távolban történ? látszódása.

Sajnálom, de ebben a formában ez használhatatlan éjjel...kép mellékelve...a beton is olyan mintha, egy mesh lenne a gép alatt, normál textúra helyett...


« Last Edit: December 25, 2013, 18:35:45 PM by HA-MZA »

Offline HA-MZA

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 10
Re:LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei
« Reply #23 on: February 04, 2014, 12:02:02 PM »
Uraim!

Eltelt több mint egy hónap, és semmiféle reakció nem érkezik semmire...

Érdeklődnék, hogy várhatok-e bármi lépést, hogy az általunk jelzett hibákat orvosoljátok, vagy élhetek a lehetőséggel melyet az alábbi idézetben közöltetek?

Írta: m814
« Dátum: December 15, 2013, 17:24:02 pm » Idézet beszúrása:
"Természetesen megkárosítani sem szeretnénk senkit,így ha valaki úgy érzi hogy a termék a közelében sincs az általa elvártaknak,vagy a felmerült problémáit nem tudjuk a számára is elfogadható módon orvosolni, visszavásároljuk t?le azt, ha kéri."

Üdv:
HA-MZA
« Last Edit: February 04, 2014, 12:05:29 PM by HA-MZA »

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re:LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei
« Reply #24 on: February 05, 2014, 20:57:52 PM »
Uraim!

Eltelt több mint egy hónap, és semmiféle reakció nem érkezik semmire...

Érdeklődnék, hogy várhatok-e bármi lépést, hogy az általunk jelzett hibákat orvosoljátok, vagy élhetek a lehetőséggel melyet az alábbi idézetben közöltetek?

Írta: m814
« Dátum: December 15, 2013, 17:24:02 pm » Idézet beszúrása:
"Természetesen megkárosítani sem szeretnénk senkit,így ha valaki úgy érzi hogy a termék a közelében sincs az általa elvártaknak,vagy a felmerült problémáit nem tudjuk a számára is elfogadható módon orvosolni, visszavásároljuk t?le azt, ha kéri."

Üdv:
HA-MZA

Visszautalkuk a pénzt. Kis türelmet kérünk, mert ilyet még nem csináltunk és a könyvelőnkkel egyeztetnünk kell.

Köszönöm.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline HA-MZA

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 10
Re:LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei
« Reply #25 on: February 05, 2014, 22:37:04 PM »
Rendben.
Sajnálom, hogy ezt az opciót választottátok...

További jó munkát kívánok, és akkor a továbbiakról várom az információkat!

Köszönöm!

Offline kertpet

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
Re:LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei
« Reply #26 on: February 08, 2014, 21:20:11 PM »
Sziasztok,

sajnálattal láttam az alábbi pénzvisszafizetést. Ez jelzés is arra, hogy ne nagyon várjunk más megoldást?
Szomorú lennék mert nekem is a hibajavításra lenne szükségem a pénz helyett....

Üdv,

P.

p.s.: gépem az alábbi és gyakorlatilag HA-MZA által említett problémáim vannak. (Driverek frissek, beálításokat végigpróbálgattam, egyéb sceneryk tökéletesen futnak stb...)

Windows 7 (build 7601, Service Pack 1) 64bit
CPU: Intel(R) Core(TM) i5-2500 CPU @ 3.30GHz 3292MHz MMX SSE SSE2 SSE3 SSSE3 SSE41 SSE42 HTT x4
GPU: AMD Radeon HD 6800 Series 9.12.0.0 x1
System memory: 4095 Mb
Video memory: 1024 Mb


Offline bankii

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Re:LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei
« Reply #27 on: February 09, 2014, 18:17:00 PM »
"Visszautalkuk a pénzt. Kis türelmet kérünk, mert ilyet még nem csináltunk és a könyvelőnkkel egyeztetnünk kell.
Köszönöm."

Ne vicceljetek már Gucci!
Jószerével akkor ássátok el a céget, amikor még szinte csak kisarjadt.

Ez már nem az add vissza a babaruhát, ez már nem a homokozó.

Kiszámoltátok mibe fáj egy pénzvisszás roham? És azt bele kalkuláltátok,-e, hogy az üzleti ellenfeleitek most mosolyogva körülnéznek; "Na, nem meg mondtam?"
És végül:
Milyenek lesznek a jövőbeni fejlesztések, ha ez itten zátonyra fut?

Kérlek benneteket értékeljétek át a helyzetet akkor is, ha kedves gyermeketeket kritizáljuk.

Sok bölcsességet a döntéshez és sok sikert a további fejlesztéshez.

 

Offline HA-MZA

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 10
Re:LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei
« Reply #28 on: February 17, 2014, 13:32:09 PM »
Urak!

Hogy állunk a könyvelővel? ...bár saját tapasztalatból tudom, hogy macerásak, dehát lassan eltelik két újabb hét...

Mindemellett, Bánki kollégával mélységesen egyetértek, a választás joga a Ti kezetekben! Mint azt korábban is hangsúlyoztam én is és más is, nem az a pár ezres, ami földhöz fog itt bárkit vágni. Nem azon van a hangsúly, hanem azon, hogy ha van egy jó alap, akkor azt próbáljuk tökéletesíteni.

Természetesen, ha bármiben tudnék segíteni, (sz)állok rendelkezésetekre!

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re:LHBP FS2004 (FS9) gurulóutak fényei
« Reply #29 on: February 17, 2014, 17:47:42 PM »
Urak!

Hogy állunk a könyvelővel? ...bár saját tapasztalatból tudom, hogy macerásak, dehát lassan eltelik két újabb hét...

Mindemellett, Bánki kollégával mélységesen egyetértek, a választás joga a Ti kezetekben! Mint azt korábban is hangsúlyoztam én is és más is, nem az a pár ezres, ami földhöz fog itt bárkit vágni. Nem azon van a hangsúly, hanem azon, hogy ha van egy jó alap, akkor azt próbáljuk tökéletesíteni.

Természetesen, ha bármiben tudnék segíteni, (sz)állok rendelkezésetekre!

Sajnos a PayPal-on már nem tudom elindítani a visszafizetést. Elküldenéd a számlaszámod az info@lhsimulations.com címre? És akkor arra elutaljuk.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary