Author Topic: Prepar3D támogatás  (Read 5867 times)

Offline Teroitin

  • Valued Customer
  • Jr. Member
  • *****
  • Posts: 14
Prepar3D támogatás
« on: June 19, 2014, 14:53:04 PM »
Sziasztok!

P3D V2.2-vel próbálkoztam, LHPP-t próbáltam, hellyel-közzel jól működik, kivéve 1-2 padkát ami az apron közepén van. A vitorlázógépek és az Ancsák hiányoznak, ez gondolom amiatt van, hogy P3D alatt nem kommunikál a Library Base pack-kal, pedig az is be van rakva. Kéőbbiekben kap támogatást, illetve van egy ún. Migration Tool, az megoldhatja a problémát, megéri azt a majd 4000 Ft-ot?
Szeretnék végleg átállni a P3D-re, mert AMD videókártyával közel élvezhetetlen az FSX.
Köszönöm a segítséget!

Üdv.:
Dani

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: Prepar3D támogatás
« Reply #1 on: July 12, 2014, 17:07:25 PM »
SZia!


A P3D-t még tanulnunk kell nekünk is. Vannak bizonyos megoldások amiket régen az FS2002-es SDK-val voltak megcsinálva a mai napig, pl. a talaj és néhány komplexebb feltételes megjelenítés. A P3D azonban már nem képes ezeket a fájlokat beolvasni viszont különösebben megoldást sem kínál rá. Jelenleg úgy néz ki hogy egyetlen megoldás a DLL használata, ami kicsit bonyolult és még gyerekcipőben jár. LHBP-n elég jól működik. LDRI-n is az lesz. De ahhoz hogy az összes sceneryt átkonvertáljuk ahhoz nagyon sok munka kell, nem tudom megígérni.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary