Beszélgetés/General Discussion > Flight Simulator

Magyarország scenery

<< < (2/3) > >>

sztamas6:
Sziasztok!

Uj vagyok a forumon ezert udv mindenkinek, es koszonet a keszitoknek.

Nemreg tertem at egy masik flight sim programrol FS2004-re mert meglattam az LHSim LHPP-t es nem tudtam ellenalni... :)

A kerdsem a kovetkezo: amiota feltettem a Hungary Base Scenery-t, nekem minden vizfelulet szep tarka mezokent jelenik meg. Pl a Balaton partvonala gyonyoruen latszik (utak, telepulesek stb), de a to maga szantofold, itt-ott fak. A folyok pedig zoldek, tehat fizfelulet nem latszik.

Mit csinalok rosszul?

Koszonom a segitseget, es bocs az ekezetek hianyaert.

m814:
Telepítési probléma.
Valóban nem túl egyszer? a felrakása de ha figyelmesen elolvasod Laci bácsi útmutatóját és mindent a megfelel? helyre és sorrendben raksz,m?ködni fog.

sztamas6:

--- Quote from: m814 on January 07, 2012, 20:07:21 PM ---Telepítési probléma.
Valóban nem túl egyszer? a felrakása de ha figyelmesen elolvasod Laci bácsi útmutatóját és mindent a megfelel? helyre és sorrendben raksz,m?ködni fog.

--- End quote ---

Koszonom a tippet, sejtettem, hogy ott csusztam el. Megprobal feltenni ujra.

T

tzotyu:
Sziasztok!

Egy jó id? eltelt, mióta indítottam ezt a fórumtémát, talán azóta kicsit otthonosabban mozgok a szimulátorok világában. Azonban pár év eltelt és legtöbben FSX-et és X-Plane 9-et, esetleg most már 10-et használunk.
Sajnálattal tapasztalom azonban, hogy az FS9-hez megszokott jó kis repterek (Budaörs, Dunakeszti, Farkashegy) a fenti, újabb programok alá nem érhet?ek el. A hazánkat lefed? VFR scenery-t?l nem is beszélve, ami szerintem igen jól sikerült FS9 alá.
Tudom, hogy rengeteg munka egy-egy reptér, vagy esetleg egy komplett táj elkészítése, de várható ilyen az újabb programokhoz?

FSX-hez és X-Plane 9-hez még nem találtam Magyarország domborzatát lefed? sceneryt, esetleg tud valaki ilyenr?l?

marci1229:
Hello! Szóval használd ezt a kombót és rakd fel ezeket: ORBX Global / Vector/ Open LC Europe.. Ezeknél nincs reálisabb.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version