Home Cockpit > Home Cockpit Showroom

Boeing 737 EFIS Panel

<< < (2/3) > >>

HA-ECA:
Köszi a választ nem vetted el de nem építem meg sajnos én nem értek ilyenekhez de marha jó egyébként az ötlet meg minden grat nektek

tsGucci:
És a beígért képek:


























airwolf34:
Szia

Látom volt vele meló mire összeállt az efis. Grat nagyon jól alakul.
Bár nekem egy kicsit keszekusza drotok tömkelege de ez benne a csodás hogy van aki érti mit miért csinál!!:)
Mennyi óra van az EFIS-ben??
És még egy kérdés. Látom a Leó Bodnár féle joystick vezérl?t használod. Mi a véleményed rola ?? Csak azért kérdezem mert most rendeltem 1 et és szeretném tudni mire számitsak.

HAVAR István:
Szia

Ezer bocs, h ilyen sokáig nem kaptál választ... Több dolgot is csinálok párhuzamosan, és elfelejtem... Bocsánat.

A legtöbb id?t a gondolkodás tette ki, el?tte és közben, egy-egy egytengely? kialakításánál... Ha már kitaláltad, és járható az út, hamar megoldható... Nem tudom neked kiszámolni, hogy összességében mennyi id? volt, vegyünk talán 2 hónapot, de most már, ha csak azzal foglalkoznék, kb 1 hét alatt össze lehetne rakni...

BU0836-os leot használok, tapasztalatom szerint azt nyújtja amit leír, encodereket is jól kezeli. Analóg dolgot még nem kötöttem rá, így azt a részt nem tudom...
Gondolom, h már azóta meg is érkezett, és te is örömmel használod! :)

HAJBC:
Szia!

Nekem a gázkar és a pedál van rákötve - tökéletesen m?ködik mindkett?. Egyik sem szép, inkább funkcionálisak... saját gyártmány sok-sok Internetes ötlet felhasználásával.

Igaz, 4e Ft-os precíziós potmétereket használok. A pedálban pedig van még egy jó masszív központosító mechanika.

Szerintem megérte.

Üdv,
Józsi

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version