Scenery design > Scenery Showroom

Budapest Liszt Ferenc airport LHBP scenery

<< < (2/13) > >>

mickey123:
Hát az igaz, hogy az FPS-t alaposan agyonvágja, viszont benne van az egész város, plusz Budaörs, Farkashegy, Dunakeszi, ezek sokat jelentenek.
A photoreal-t nem kell feltétlenül autogen-nel benépesíteni (bár nyilván úgy az igazi), a France VFR-esek csinálnak olyan photoreal scenery-ket, amelyekben egy szem autogen nincs, mégis tök jól élvezhet?. Úgy 8000 ft felett repülve már mindegy is, hogy van-e. Az autogen hiánya alacsonyan repülve, approach fázisban zavaró, tehát a repterek környékén elegend? lenne. A 35M viszont kétség kívül zavaró tényez? (gondolom a Google Earth-b?l nem lehet kiszedni csak úgy).

Zoli:
Ki lehetne, de nem létezik, élvezhet? felbontású változat, illetve nagyon eltér?ek a részletességek, országszerte. Így ez gyakorlatilag ellehetetleníti az általad említett kiegészít? készítését.

mickey123:
Szerintem a Google felbontása nem is annyira rossz. Megnéztem pl. azt a kis photoreal részt, amit az Audi gyár alá tettetek be, az nagyjából ugyanaz a felbontás, mint a Google, ami szerintem b?ven elmegy photoreal scenery-nek. A változó min?ség és szính?mérséklet viszont tényleg problémás.

tsGucci:






tsGucci:






Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

[*] Previous page

Go to full version