Home Cockpit > Home Cockpit Tudásbázis

Multi-monitoros megjelenítő rendszerek

(1/3) > >>

benkog:
Sziasztok!

Tapasaztalatokat cserélnék szívesen. Több videokártyával próbáltátok már? Nem biztos, hogy a Triple Head 2 Go az üdvözít? megoldás...
Köszönöm.

BenkoG

0123456789:
Sziasztok nekem van egy ilyen kártyám http://www.asus.hu/Graphics_Cards/NVIDIA_Series/ENGTX560_Ti_DCII_TOP2DI1GD5/ van amint látjátok 2 csatlakozó van rajta min a monitotorok lehetnek ez csak átmeneti megoldás amég nem veszek 3 projektort szerintetek mivel osszam meg a képerny?t? nincs valami kisebb megosztó?

benkog:
Szia Erik!

Megnéztem ezt a kártyát. Van rajta két db DVI amire két monitort (vagy laposTV-t  :) ) csatlakoztathatsz és egy mini HDMI, amire szintén TV-t (alkalmasint jó megoldás) lehet dugni. Egyszerre szeretnéd ezeket csatlakoztatni (három megjelenít?t) avagy mi is igazán az elképzelésed?

0123456789:
Szia benkog!
A nevem Gerg?,de nem tudhattad:)
egy hosszú monitort terveztem középre a két szélére pedig két kisebbet
csak annyi a gond hogy nincsen semelyik monitornak HDMI-je szóval nemtudom
Most csak 1 monitoron játszok

HARAM:
Sziasztok!

Én is évek óta küzdök, küzdöttem azzal, hogy multi-monitoros üzembe hozzam az FS-t.
A megoldás számomra el?ször is az AMD Eyefinity volt. Az ilyen kártyákkal meg lehet oldani a három monitort egy kártyára történetet. Ez elvileg  Sapphire fejlesztés. A lényeg, hogy a HDMI, Display port és DVI portokat megfelel? átalakítókkal kell a moncsikra kötni, és m?ködik. Már elérhet? áron. 20000.- alatt b?ven elérhet?ek ezek a kártyák! Az oprendszerben egy monitorrá lehet össze f?zni a képet. Az AMD driver viszont elég nehézkes, bár a gépem se mai darab. De m?ködik :)

A másik, mivel ATI-AMD vonalon mozgok egy olyan alaplap, amibe több videó kártyát lehet dugni, és jelen esetben nekem tudja az ATI-AMD crossfire lehet?séget. Tehát le tudja kezelni a több bedugott videó kártyát, akár össze is lehet a kártyákat linkelni, hogy nagyobb teljesítményt adjon több kártya.
Én kifejezetten a monitorok darab számára mentem rá.

A haramadik legújabb dolog, az, hogy a Tabletemet egy iDisplay alkalmazással hozzá tudtam még kötni a géphez wifi-n keresztül. Így nyertem egy újabb monitort. Ezzel megoldottam egy küls? FMC-t  vagy mondjuk egy kisebb gépnél a GPS megjelenítését, és interakcióját.

Jelenleg 7db monitor van a számítógépemen 3db videó kártyával. ebb?l az egyiket Eyefinity módban használom. Valamint a 8. monitor iDisplay-en keresztül a Tabom ha kell.
A gépem meg egy ezer éves D975-ös alaplap Core 2-es procival, szóval nem nagy durranás. FS2004-hez még használható.

Jó lenne már valami i5 vagy i7 :D



Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version