Scenery design > Scenery Showroom

Hungary Scenery Project /FSX LHSM, Sármellék

(1/3) > >>

m814:
Hamarosan!










Kayama:
Sziasztok!

Maya vagyok, most írok el?ször, eddig csak olvastam és tanultam, és gyakorolok b?szen az itt található oktató anyagokból. Ezt azonban nem hagyhattam szó nélkül! Szuper képek... Azon kezdtem morfondírozni, mekkora gépigénye is van az FSX-nek?

Elismerésem, nagyon szép dolgokat csináltok!

Maya

pateszi:
Szia Maya,

Üdv a fórumon!
Köszönet az elismerésért.

Az FSX gépigénye alap változatban egy mai közepes teljesítmény? (2-4 magos processzorral szerelt) számítógéppel b?ven teljesíthet?, élvezhet? a játék. A játékosok többsége azonban minél több és szebb kiegészít?vel szeretné használni az FSX-szét, így a gépigény határa még mindig az éppen elérhet? legnagyobb teljesítmény? gépek felett van és marad is még egy darabig.
Persze, ett?l még remekül tudunk szimulátorozni a mostani gépeinkkel is. Ha gép vásárlás/b?vítés el?tt állsz, itt is tudunk pár javaslatot írni, inkább általánosságban, de az sg.hu fórum FSX topikjában már nagyon alaposan kivesézték a témát.

Ennél a szimnél is nagyon fontos nem csak a hardwer, hanem az FSX grafikai beállítása is, számtalan helyen találhatsz róla infókat.   
     

m814:
Más fórumon is kérdezték.

Pontos id?pontot nem tudunk mondani mikor lesz elérhet? a scenery.
A jelenlegi állapot szerint, ill.ha nem akad újabb nehezen megoldható probléma, már nem kell sokat várni rá.

tsGucci:
Release Március 21!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version