Author Topic: LHBPv1.2 és Aerosoft Budapest  (Read 8131 times)

Offline kisherczeg

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
LHBPv1.2 és Aerosoft Budapest
« on: March 25, 2014, 21:55:56 PM »
Sziasztok!

Az Aerosoft-féle Budapest 2.0-ra rátelepítettem a ti reptereteket. A scenery library-ben kiszedtem az Aerosoft Aiportot, a City-t pedig az LHBP alá raktam. Ennek ellenére a képen látható hegyek-völgyek vannak a reptér körül... Plusz kiegészítőként az ORBX Global 1.20 és Global Vector 1.10-es verziókat használom. A bpmesh-fsx.bgl kitörlésével még nem próbálkoztam, csak átneveztem, de akkor is ugyanez a látvány fogadott. Egyébként szeretném ha Dunakeszi, Gödöllő, Budaörs megmaradnának a kisgépes repüléshez. Van erre bármilyen megoldás? Ha a supporthoz kellenek a serial numberek, küldöm őket szívesen. Jah és a havas texturákat én is szeretném már megváltoztatni :) Előre is köszi! üdv Ádám



Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: LHBPv1.2 és Aerosoft Budapest
« Reply #1 on: March 26, 2014, 11:33:51 AM »
Szia!

Az Aerosoft city könyvtárából a bpmesh.bgl nevű fájlt törölni kell vagy átnevezni a keterjesztését pl. off-ra.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline kisherczeg

  • Newbie
  • *
  • Posts: 3
Re: LHBPv1.2 és Aerosoft Budapest
« Reply #2 on: March 27, 2014, 19:38:41 PM »
Köszi! Ha kitörlöm akkor is megmaradnak a kisebb repterek? :)

Offline bankii

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Re: LHBPv1.2 és Aerosoft Budapest
« Reply #3 on: April 06, 2014, 09:22:29 AM »
FSX-WIN7

Az Emlékparkban nincsenek kiállítási tárgyak és gépek, majd' pedig, ha SLEW-ben özelebb viszem a gépmet, akkor megjelennek.
Tegnap érkezéskor sem voltak, és ez tűnt föl, a decemberi telepítéstől most először.
« Last Edit: April 06, 2014, 09:24:44 AM by bankii »

Offline Potroh

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 14
Re: LHBPv1.2 és Aerosoft Budapest
« Reply #4 on: May 26, 2014, 12:02:22 PM »
Köszi! Ha kitörlöm akkor is megmaradnak a kisebb repterek? :)

A kisebb repterek közül sajnos több használhatatlan lesz, ha valaki kitörli a bpmesh-fsx.bgl fájlt.

Mellékelek egy módosított .bgl fájlt, ezzel a helyére kerül minden.

Potroh