Author Topic: LH BUDAPEST és AES  (Read 8685 times)

Offline Andris

  • Valued Customer
  • Newbie
  • *****
  • Posts: 4
LH BUDAPEST és AES
« on: September 16, 2013, 13:05:18 PM »
Sziasztok!
Nekem a legfrissebb AES nem látja az új Budapest Sceneryt, pedig azt írtátok, hogy megy vele. Mi lehet gond?
Teljesen hivatalos AES 2.32 van telepítve. Debrecen és Pécs szépen megy.

Ui: A scenery viszont brutális lett. Nagyon jó! Azonnal töröltem az Aerosoftot és ment fel. A fények, az épületek, le a kalappal. Így tovább!!
« Last Edit: September 16, 2013, 13:09:14 PM by Andris »

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: LH BUDAPEST és AES
« Reply #1 on: September 16, 2013, 13:20:26 PM »
Szia!


ÖÖ???öö? Hol írtuk hogy megy AES-el? Mert akkor az el van írva vagyon.

Lesz AES kompatibilitás. Nemrég át lett küldve nekik a source fájlok. Most az AES-nél a labda hogy minél el?bb megcsinálják és új verziót adjanak ki.


U.i. : Most látom a leírásban tényleg AES kompatibilitás van. Ez el van baltázva, az majd lesz! Javítom, elnézést.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline Andris

  • Valued Customer
  • Newbie
  • *****
  • Posts: 4
Re: LH BUDAPEST és AES
« Reply #2 on: September 16, 2013, 14:00:28 PM »
Oké, nem gond! Ett?l még tudok aludni csak azért mégis jobb, ha megy az a folyosó! :-)
Csak azt hittem valami lépést kihagytam. Köszi! :)

Offline dibzs

  • Valued Customer
  • Newbie
  • *****
  • Posts: 2
Re: LH BUDAPEST és AES
« Reply #3 on: April 13, 2014, 17:49:43 PM »
Sziasztok!

Több problémám is van LHBP és AES együttműködésével.
PMDG 737;777-tel repülök.
Scenery indításakor(Cold&Dark) a 737-esre a 44-45-ös kapuk nem mozognak, mert messze van tőlük a gép.
Leszállás után 31-33-as kapuknál beállás közben vagy utána -volt már, hogy hajtómű leállítása után-, egyszer csak crash.
777-es leszállás után 34-es kapunál szintén crash.

Verziók: LHBP 1.3, AES 2.34

Kérlek Titeket, ha van rá időtök, a legközelebbi verzióban javítsátok ezeket, mert több órai repülés szokott a levesbe menni ezen hibák miatt.

Üdvözlettel: D. Zsolt

Offline m814

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1.459
Re: LH BUDAPEST és AES
« Reply #4 on: April 13, 2014, 19:47:26 PM »
Szia Zsolt!

A felsorolt problémák egyike sem köthető a sceneryhez, az AES pedig tőlünk teljesen független, így maximum mi is csak jelezni tudjuk feléjük a hozzánk beérkezett problémákat. Közvetlen ráhatásunk nincs a javítására.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary
By NASA: MOS-8500 0,985@1,023Mhz, VIC-II 320*200 16 colour,65,536 Kbyte,Datasette 300

Offline dibzs

  • Valued Customer
  • Newbie
  • *****
  • Posts: 2
Re: LH BUDAPEST és AES
« Reply #5 on: April 14, 2014, 18:52:35 PM »
Sziasztok!

Köszönöm a gyors választ! :)

Arról esetleg nincs információtok, hogy más is találkozott ezzel a problémával, vagy csak nálam van rosszul beállítva valami? Néztem itt a fórumon, de nem láttam, hogy más is jelezte volna.
Ha mégis volt rá precedens, megtennétek, hogy jelzitek az Aerosoft-nak vagy akár Oliver Pabst-nak!

Köszönöm!
Üdv: D. Zsolt

Offline setam

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
Re: LH BUDAPEST és AES
« Reply #6 on: April 27, 2014, 18:18:26 PM »
Sziasztok!
Csak érdeklődöm, hogy esetleg fog-e kijönni patch, vagy frissítés FS9-re a megfelelő topic-okban felsorolt problémák megoldására? Azért itt kérdezem, mert a ground handling ember még mindig bokáig gázol a betonban, a catering járművekről nem is beszélve.  ;D

Előre is köszi.
Üdv:
Tomi

Offline setam

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
Re: LH BUDAPEST és AES
« Reply #7 on: September 28, 2014, 20:08:17 PM »
Sziasztok!
Csak érdeklődöm, hogy esetleg fog-e kijönni patch, vagy frissítés FS9-re a megfelelő topic-okban felsorolt problémák megoldására? Azért itt kérdezem, mert a ground handling ember még mindig bokáig gázol a betonban, a catering járművekről nem is beszélve.  ;D

Előre is köszi.

Sziasztok!
Esetleg valami új infó?  :)
Üdv:
Tomi