Author Topic: LHOY-?csény  (Read 6746 times)

Offline kisurban

  • Newbie
  • *
  • Posts: 1
LHOY-?csény
« on: June 15, 2010, 11:50:09 AM »
Sziasztok!
Urbán Gerg? vagyok a Retro Air Club-tól. Az eddigi sceneryeiteket használom/használjuk mi is és azt hiszem bátran mondhatom hogy kiválóak. Steve az X-plane.hu-ról elkezdett az x-plane-be egy ?csény sceneryt és felmerült bennem, hogy Fs-hez is kellene csinálni, mert az alap az enyhén szólva is kritikán aluli. Steve-nek segítettem képekkel, mivel Szekszárdon lakok és ?csényben repülök, a modellezéshez. ? nem ért az Fs fotorealisztikus scenery készítéshez, hozzáteszem én se, de azt mondta, ha találol olyan valakit aki csinál egy VFR fotoreaál sceneryt, akkor a modelleket szívesen odaadja. Most bátorkodom megkérdeni töletek: Nincs-e kedvetek hozzá? :)
Üdv: Gerg?

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re:LHOY-?csény
« Reply #1 on: June 15, 2010, 14:50:08 PM »
Szia!

Üdv a fórumon!

Hát egy fotóreál textúra elkészítése nem egy egyszer? feladat. Az nagyon sok id?, f?leg ha a forrás képen sokat kell restusálgatni.
Kedvünk lenne hozzá, de sajnos az id?nk nagyon kevés. De ez nem azt jelenti hogy más jelentkez?k ne lennének rá. Az objektumok átvétele is relatív simán menne.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline Swift

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2.497
Re:LHOY-?csény
« Reply #2 on: June 15, 2010, 17:10:38 PM »

Szia,

Jól mondja a Sanyi ez nálink nem kedv, hanem id? kérdése. De egyszer mindenre sor kerül.
Elhiszem, hogy tetszik Öcsény - mivel én sem dolgozom onnan messze, csak a Kesely?si úton.
Szóval, azért ha lesznek modellek a reptéri objektumokról azért azt megoszthatod, mert egyszer a "nagy repterek" elkészülnek és akkor jól fog jönni.