Author Topic: LHNY Scenery  (Read 7088 times)

Offline Glider97

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
LHNY Scenery
« on: August 26, 2010, 20:25:43 PM »
Sziasztok!

Nagy csodálója vagyok az LH Simulationsnak, nagyra tartom a munkátokat. Olvastam, hogy Debrecen után a következ? lehetséges célpontotok Nyíregyháza lesz. Ebben szeretnék nektek segítséget nyújtani, a repteret szeretném körbefotózni tablózható fényképeket készítve minden lehetséges objektumról. Ha elkészültem a képekkel és adtok egy e-mail címet, akkor el is küldöm majd a fotókat.

Tisztelettel: Glider97

Offline vopistu

  • Full Member
  • ***
  • Posts: 46
Re:LHNY Scenery
« Reply #1 on: August 26, 2010, 20:41:15 PM »
Ha szükséges én is tudok képeket készíteni.

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re:LHNY Scenery
« Reply #2 on: August 26, 2010, 22:21:41 PM »
Szia/Sziasztok!


Nagyon köszönjük a felajánlást. Már valamilyen szinten mozgolódtunk Nyíregyháza felé, van arra kapcsolatunk. Eddigi repterek esetén úgy csináltuk, hogy felvettük a kapcsolatot el?ször a reptér vezetésével. Elmagyaráztuk kik-mik vagyunk, majd engedélyt kértünk a terepszemlére, id?pont egyeztetés után pedig kiment valamelyikünk a terepre és elkezdett kattogtatni. Nyíregyháza esetén is szeretnénk ezt betartani, tehát mindenképpen a reptér vezetésével fel szeretnénk venni a kapcsolatot, nehogy kés?bb gubanc legyen. Persze az hogy a végén ki megy ki fotózni az már majdnem teljesen mindegy. Persze az sem úgy megy hogy végigkattint az ember mindent. Csomó szempont van, technika amit követni kell, hogy kés?bb a modellezésnél ne legyen gond.
Ha tudsz segíteni abban hogy a reptér vezetésével felvegyük a kapcsolatot akkor kérlek írj nekünk az info@lhsimulations.com-ra.

El?re is köszönjük a segítséget!

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary