Scenery design > Scenery Showroom

Hungary landmarks

(1/29) > >>

super08:
INNEN letölthet? egy csomag, amely Inotához és Visontához az er?m?vek h?t?tornyait (default objektumok) rakja be, valamint Csévharasztnál 4 rádiótornyot (nem default) tartalmaz.

Egyébiránt a magam részér?l örülnék, ha valaki(k) más(ok) is készítene/készítenének landmarkokat Magyarországhoz vagy ilyen témával foglalkozó csoportot hoznánk össze itt a fórumon - ahogy ezt már korábban máshol Szabó Tomi is felvetette.

tankkiller:
Üdv mindenkinek! Egyrészt nyithatnánk egy közös "adatbankot" a saját, els?sorban itthoni témájú landmarkoknak. Aztán, ha összegy?lik egy régióhoz néhány tétel, a hiányzó dolgokat már szisztematikusan lehetne pótolni. Második felajánlóként közkinccsé tenném "Lovasberény" landmarkomat, v. scenerymet. (ezeket a kategóriákat is definiálhatnánk pontosan, hogy tudjuk, mir?l is beszélünk)  ;)
A Lovasberény scen. tartalmazza a Cziráky-kastély és a hozzá tartozó kápolna Google Earth alapján pontosított méret? modelljét, a helyszínen készült, saját fotók alapján textúrázva. Képek:
http://picasaweb.google.hu/grafotiv/Scenery_webre?authkey=Gv1sRgCPf8iuOhscKlUw&feat=directlink

tsGucci:
Sziasztok!


Mi pedig az Istvánnal bedobjuk a közösbe a Zalaegerszegi kórház landolható "helipadját".




Tulajdonképpen ezért jött létre ez az oldal, nyugodtan lehet csapatba verg?dni és közös er?vel összerakni a Hungary Landmark packot. Mi elérhet?vé tesszük az oldalon és a fórumon is biztosítunk helyet.
Pl. jó lenne a Balaton környéki dolgokkal kezdeni, ott rengeteg szép feldolgozható objektum van (Aranypart hotel, Tihanyi apátság, Komp szántódon stb.). Én bele is akartam kezdeni a Sármellék scenery kiegészítéseként, de id?hiány miatt nem tudtam megcsinálni.
Úgy kellene megcsinálni, hogy a packot egyetlen installálással fel lehessen tenni, ne kelljen 25 bgl-t egyenként másolgatni.

Mit szóltok?

tankkiller:
Üdv! Kellene egy normális, használható Mo. mesh, amire érdemes lenne dolgozni... :'(
A default az FS2004-ben mint tudjuk, nagyon rossz (lásd pl. Duna stb), viszont meg kellene állapodni, hogy melyik legyen az alap, mert különben csúnya eltérések lesznek...
Szóval lenne mit megbeszélni, egyeztetni. :)
Az FSXben pedig a Flight1 Ultimate Terrain X - Europe fölé dolgozom. Az egyszer?en szuper.
Tk.

super08:
FS2004-hez a "Hungary and the Carpatians" mesh szerintem kiváló - és ingyenes is. Szvsz FSX-hez is érdemesebb lenne ingyenes mesht használni - már feltéve, hogy van.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version