Home Cockpit > Home Cockpit Showroom

Boeing 737 EFIS Panel

(1/3) > >>

tsGucci:
És készül már az EFIS panel is:

airwolf34:
Szia

Ha elkészül feltétlen szólj itt rola egy pár mondatot.

HAVAR István:
Szia!

A forgatógombok kivételével az egység elkészült! A képeket elküldtem Nektek, h felkerülhessen.
Természetesen igyekszem majd a lényeget, nehézségeket kiemel? leírással szolgálni!

HA-ECA:
Lehet egy amolyan ***** kérdésem? Mennyibe fáj egy ilyen home sim.. megépítése?

airwolf34:
Szia HA-ECA!!

Válaszodra a kérdés egyszerü mert annyi amenyit elbir a pénztárcád. De hogy konkrét legyek a felhasznált anyagokbol pl ha egy Saitek cucc ami ugye nem realisztikus képet ad neked csak ugymond használható ugy kilyön kb 100-120 ezerböl de ez csak saitek és szerintem de ez énszerintem gagyi mert most Home cockpitrol beszélünk ugye.
Nézd én megépitettem magamnak a gázkart a cockpitot kint van képerny?n az összes müszer vettem érint? képerny?t eddig több mint 500 e ben van és ugye akkor hol van még az overhead a pedastal az efis FMC  és sorolhatnám a dolgokat. És sajna ezek a drága dolgok. Na de most tényleg konkrét leszek és azt mondom ugy, egy  vagy inkább másfél millióbol kilehet hozni egy viszonylag jó cockpitot. De ha valaki olcsobban kihozza jelentkezzen vev? vagyok rá!!:)
Amugy ha megvennéd bolti áron ugy 10-15 millió lenne persze ha ezek után te raknád össze.
Remélem nem vettem el csak inkább kedvet csináltam az épitéshez. Ha van kérdésed nyugodtan kérdezz megprobálok válaszolni. AIRWOLF34

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version