Beszélgetés/General Discussion > Flight Simulator

Magyarország scenery

(1/3) > >>

tzotyu:
Sziasztok!

Bocs, ha esetleg már lenne ilyen téma, azért indítottam, hogy itt általánosságban lehessen kérdezni a magyarországi sceneryk-r?l.

Olyan kérdésem lenne, hogy a Hungary Base Scenery alá fel lehet-e/ajánlott-e feltenni a Papics Péter által készített hungarymesh nev? kiegészít?t? Régen ezt használtam a Hungary Scenery 2004-el.

Egyben azt is meg szeretném kérdezni, hogy a Hungary Scenery 2004-nél van valami frissebb, esetleg életh?bb, egész Magyarországot átfogó kiegészít?? (Már, ami a reptereket módosítja...)

Jelenleg így repkedek Mo. felett: Hun. Base. Scen. + Hungary Scenery 2004 + photoreal vegetation (Kalcsó Gyula)  + LHSim. sceneryk  ;D
Eddig ezzel a konfigurációval találtam a legrealisztikusabbnak szép Hazánkat madártávlatból, de aki máshogy repked, vagy van ötlete, hogyan lehet még valóságh?bbé tenni a tájat, kérem írjon!


Köszi!  :)

m814:
A fenti kombó a jelenlegi legjobb, esetleg  kiegészítve a Szabó Tomi féle vfr airportokkal illetve a Hu Landmarks pack objektumaival.
A mesh szabadon választható mivel az a repterek esetén nem okozhat gondot. A különböz? textúra módosító csomagok esetén már érdemes megnézni mennyire fognak a színek stimmelni.Egyébként jelenleg dolgozunk egy jellegzetesen magyar autogen csomagon,épületek templomok stb. illetve el?ször a reptereink környékének  fotóreál kiterjesztésén Pécs és Debrecen városa de szeretnénk ha ezek szép lassan össze érnének.

tzotyu:
Szia!

Köszi a gyors választ!  :) A Sz. Tomi féle VFR reptereket hol lehet elérni?

super08:
Flightsim.com-on. Van saját oldala is ugyan, de azt id?r?l-id?re szétbarmolja valami *****...

tzotyu:
Köszi megvan! Valahogy ezek kimaradtak eddig...  ???

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version