Author Topic: Aerosoft Airbus X - ?  (Read 7033 times)

Offline Strami11

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Aerosoft Airbus X - ?
« on: January 24, 2011, 20:47:35 PM »
Sziasztok!

Számomra ez a gép majdnem olyan kodos mint az új magyar média.
Most ez akkor VasFMC-vel vagy a Flight1 FMCvel mukodik? Vnav ha jól értem nincs benne meg két verziója van ennek is mint az Airsimmernek?
Akinek megvan eltudja mondani nem nagyon lassú-e az X tole illetve, hogy érdemes-e ezért feltenni az X-et?

Elore is koszonom a válaszokat.

M.

Ui.: Nagyon rég írtam erre a fórumra, kerestem de nem találtam témát csak egy festést ha már van ilyen akkor sorry.

Offline Zoli

  • Designer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 394
Re:Aerosoft Airbus X - ?
« Reply #1 on: January 25, 2011, 07:13:27 AM »

Offline Strami11

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Re:Aerosoft Airbus X - ?
« Reply #2 on: February 09, 2011, 12:50:31 PM »
Na hát tegnap este volt szerencsém kipróbálni a gépet, gyorsan elo is szedtem az FSXet.. Gyonyoruen ki van dolgozva a gép, egyszeruen meseszép a VCtol elkezdve a kulso modellig minden, minden szépen mukodik rajta.
A problémák ott kezdodnek mikor az utvonalad nem tudod beirni az FMGC-n ugyanis csak FSX Fp-t tud kovetni, de sebaj gondoltam magamban akkor picit non precision-ozok vele. Én naív.. A gép egy Locot nem tud kovetni 40 foknál kisebb kilengésekkel még akkorse ha kézzel ráviszem a pontos irányra és ott nyomok rá.

Na de ez van úgy látszik jó airbus tényleg nem lesz FShez. Illetve az Airsimmer de az meg népmesébe illoen már vagy 5 éve van is meg nincs is...


M.

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re:Aerosoft Airbus X - ?
« Reply #3 on: February 09, 2011, 13:40:08 PM »
MOst a wilcohoz kijött valami patch (igaz 20EUR). Sokmindent javítottak. Majd valamikor szánok rá id?t.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline Strami11

  • Newbie
  • *
  • Posts: 8
Re:Aerosoft Airbus X - ?
« Reply #4 on: February 09, 2011, 15:47:44 PM »
Megnéztem hát a screenshotok alapján tényleg javít rajta aztán kérdés hogy valójában mit javít.. Mindenesetre tényleg jó lenne ha már lenne egy rendesen mukodo Airbus.

M.