Home Cockpit > Home Cockpit Showroom

Boeing 737-500 Classic Szimulátor.

(1/3) > >>

airwolf34:
Sziasztok.

Eddig nem is tudtam az oldal létezéséröl de nagyon megörültem hogy megcsináltátok!!:)
Ha mondjak el a projectemröl pár szót.
A mult  nyáron kezdtünk bele egy nagyon jó barátommal egy 737-500 classik szimulátor épitésébe.
Eleinte nagyon sok gond merült fel mindenben de szép lassn megoldodni látszik minden.
A célunk az volt és még most is az hogy egy olyan szimulátort épitsünk ami olcsó és használható.
A másik cél de ez még odébb van hogy egyszer piacra dobjuk a különböz? ellemeket. Itt például gondolok pl gázkar, cockpit stb. Persze a játék volt a f? szempont amikor belekezdtünk.

A gázkar teljesen saját gyártmány és  egyenl?re egy kibelezett saitek panel hajtja. De ha tudnátok segiteni abban hogy milyen intefacét vegyek hozzá amivel müködtetni tudom biztonságosan azt megköszönném. Az az igazság hogy ez a saitek tök megbizhatatlannak bizonyult.
Igaz én nézegettem már A flight deck solutionnál 130 $ ért de láttam már olcsobban is de biztos van itt olyan ember aki használt már valamilyet.


Hamarosan teszek fel ujabb képeket is.


m814:
Üdv itt!

Grat szép munka!

HAVAR István:
Bizony! Ez nagyon jól néz ki!  :)

Üdv:
vabubus

airwolf34:
Sziasztok.

Köszi az elismerést.
Gondolom mindenki érdekel hogy miért a Classikra esett a választás és miért nem az NG re. Nos azért mert alapjaiba véve én is  NG rajongó voltam és amikor megbeszéltük hogy épitsünk egy szimulátort és körbenéztünk mindenhol azt tapasztaltuk NG böl telitett a piac.
Igy gondoltunk egy merészet és belevágtunk a Classikba.
Jött is az els? akadály . Nem találtunk sehol Classichoz kijelz? softwert olyat mint a Project magenta stb.
Amit ott láttok a képen az egyszerüen a játékban a repül?gép virtuál cockpit kicsit átalakitott átszerkesztett képe 3 vagyis az FMC vel 4 monitorra szétett képe. Az FMC re hamarosan megérkezik egy érint?képerny?. Igy ez is használható lesz teljesen. A rádió panel és az overhead még egy kis fejtörést okoz majd hogy miként oldjuk meg mivel nem akarunk több száz ezreket a kapcsolokra és a softwerekre költeni igy lehet hogy marad itt is az érint? képerny? de ha megnyerem a lottó 5 öst még változhat a dolog. ;D
A burkolat a képerny?k elött sima osb lap persze precizen kivágva és utána ráragasztva a müszer ház kiemelkedése. Érdekességként a kett? közé üveglapot vágtunk a plasztikusság kedvéjért.Az egész Cockpit a barátom kezemunkája. Én sajna nem vagyok egy asztalos alkat de ezért is  vagyunk ketten.
 

HAVAR István:
Sziasztok!

Nagyon rafinált megoldás, szétszedni az eredeti képerny? tartalmát és szétdobni többfelé... :)
Látom, és megértem, minimalizálni akarjátok a költségeket...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version