Author Topic: VRS F/A-18E Super Hornet  (Read 6301 times)

Offline irenko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
VRS F/A-18E Super Hornet
« on: December 14, 2011, 11:14:08 AM »
Sziasztok valaki jatsza ezt a modot az FSX-ben? Lenne eleg sok kerdesem :) Sajnos angolul igen keveset tudok ezert nem boldogulok a manualbol es angol forumokbol :(

Offline super08

  • Designer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 539
Re:VRS F/A-18E Super Hornet
« Reply #1 on: December 14, 2011, 19:50:44 PM »
Igen. (Kiegészít?r?l van szó, nem módosításról. Utóbbinak még a TacPack-et sem nevezném, pedig elég drasztikus változást hoz majd az FSX-be.) A Superbug túl részletes és komoly ahhoz, hogy egy fórumon ki lehessen vesézni a részleteit. A Tutorial Flight fejezetet a manualban mindenképpen próbáld meg lefordítani magadnak, de vannak videók is a gép ilyen-olyan rendszereir?l a Youtube-on, azokból is sokat lehet tanulni.

Offline irenko

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
Re:VRS F/A-18E Super Hornet
« Reply #2 on: December 15, 2011, 10:41:13 AM »
Ezeken mar tul vagyok marcsak aprosagok amolyan finomhangolas :) pl hogyan lehet rabirni a HDG/TK kapcsolot hogy billentyuzeten is mukodjon ne csak az egerrel lehessen kapcsolni meg az sem tiszta pedig jopar videot megneztem es google forditassal sok oldalt elolvastam de nembirom ravenni a TACAN-t hogy vor-ra repuljon csak waypontos mukodik. TACPACK-ot en is nagyon varom de allitolag azert meg nem dobjak ki mert januarban lesz uj flightsim es arra tervezik mar de ez akkor most hogyan erinti azokat akik megvettek az F18-ast az FSX-be at-e lehet vinni vagy ujra meg kell venni az uj gepet stb. :)