Beszélgetés/General Discussion > Flight Simulator

L-410

(1/2) > >>

Gaspen:
Üdv !

?sszel belevágtam egy régi tervembe : L-410 for FSX !  8)  AZ UVP, UVP-E és az FG típusokat fogom megrajzolni, ezekb?l mind repül(t) itthon is 1 vagy több példány  :D A 3D model lassacskán kezd összeállni, de hiányzik egy ügyes programozó a m?szerek, rendszerek életre keltéséhez. Ha valaki kedvet érez e nemes, de gyötrelmes feladatra, nem habozzon megkeresni !   ;)  Ízelít??l néhány képlövés :





tsGucci:
Szia!

Szép modell. X-Plane-hez gyárt ksgy alias Misu is L410-est. http://x-plane.hu/cms/

nem tudom, hogy a cockpit és gauge programozással hogy állsz, de az egy nehéz dió.

Gaspen:
Konkrétan sehogy sem állok, viszont tudom, hogy nehéz dió  :) Egyel?re a küls? modellt építgetem, addig is keresgélek programozót. Néhány egyszer?bb m?szert le tudok programozni, az SDK-ban sok minden le van írva, de az FSX Z-142 projektünk is programozás miatt várakozik a hangár mélyén egyel?re...

m814:

--- Quote ---az FSX Z-142 projektünk is programozás miatt várakozik a hangár mélyén egyel?re...
--- End quote ---

Sajnos mi csak a sceneryk bütyköléséhez értünk úgy ahogy.Nemzetközi fórumokon esetleg érdemes lenne próbálkozni,vétek lenne hagyni hogy ilyen min?ség? modellek néhány gauge miatt vesszenek kárba.

Gaspen:
Reklámoztam néhány helyen az ügyet, eddig nem sok eredménnyel... Lehet, hogy kénytelen leszek magam belebonyolódni ...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version