Author Topic: Egyéb eszközök / konverzió?  (Read 56019 times)

Offline Swift

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2.497
Re:Egyéb eszközök / konverzió?
« Reply #90 on: July 21, 2010, 20:31:57 PM »

Azt javaslom, hogy amikor mentesz gmax-ból modelleket - mind a két verzióba tedd meg!
Az ilyesfajta export bármikor jól jöhet.

Offline super08

  • Designer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 539
Re:Egyéb eszközök / konverzió?
« Reply #91 on: July 23, 2010, 14:40:30 PM »
Megoldottam pár problémát, de a helyzet az, hogy az exportálás nem megy. :( Ráadásul ki kell még deríteni azt is, hogy FSX-hez hogyan kell a leszállhatóvá tételt megoldani.
Szóval ez id?igényes lesz... >:(

Offline iKaresz

  • Newbie
  • *
  • Posts: 2
Re:Egyéb eszközök / konverzió?
« Reply #92 on: September 23, 2010, 09:28:10 AM »
Ez teljesen jogos, korábban így is csináltam, mert pl. a híd esetében a leszállást meg kellett oldani, ill. egyébként is magam konvertáltam át a modelleket. Itt viszont ett?l a 240 textúra elijesztett, ezért nyúltam a MCX-hez - meg ki is akartam próbálni, mit tud a program.

De legf?képpen: a Pannonhalmi Apátságot már régóta szeretném az FS-ben látni, nagyon látványossá tenné a környéket, mi több, a Gy?r-Pér projekt esetében is egy kellemes kiegészít? lenne... ;)

A Pannonhalmi Apátságra nekem is régóta fáj a fogam, mivel Bencés gimnáziumban tanulok, de f?leg, ha valaki az A-n gurul be LHPR-en, pont szemben van és gyönyör? :)

Üdv, Karesz

Offline pateszi

  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 419
Re:Egyéb eszközök / konverzió?
« Reply #93 on: October 30, 2010, 11:30:54 AM »
Ha Gmaxot használsz, az FSX SDK-ban az olajtorony kapcsán részletesen leírják, hogyan lehet leszállhatóvá tenni egy objektumot. A lényege, hogy leszállásra kijelölt poligonokról kell készíteni egy másolatot, majd ahhoz az effektet csatolni. 
(Ha nem másolathoz csatolod, elt?nik az eredeti.)