Author Topic: Library Base Pack (bármelyik verzió)  (Read 8782 times)

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Library Base Pack (bármelyik verzió)
« on: March 26, 2012, 07:59:11 AM »
Kérlek jelentsétek a problémákat itt. Kérlek írjátok le melyik ciklusról (pl. 04-12) valamint melyik platformról (FS9, FSX) van szó.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline tzotyu

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 22
    • Kamov.hu
Re: Library Base Pack (bármelyik verzió)
« Reply #1 on: September 07, 2013, 23:47:03 PM »
Sziasztok!

Windows és FS újratelepítés után olyan problémám akadt a base pack-el, hogy felinstallálom, hozzá is adom a FS-ben a listához és amikor telepíteném valamelyik repteret, kiírja, hogy nem találja a LBP-t az FS9 mappában. Pedig ott van az Addon Scenery-ben. Próba képen átmásoltam simán az FS9 gyökérkönyvtárba is, de ott sem látja. Már töröltem az összes addont, újra hozzáadtam, de úgy sem megy. A 0812-es verzióval kísérletezek. Korábban gond nélkül m?ködött minden!

Rendszerem:
- Win7 - 64 bit
- FS9

(Érdekes, mert az FS9 update sem települt fel rendesen a windows újratelepítés óta...)
Üdv.: Timár Zoltán

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: Library Base Pack (bármelyik verzió)
« Reply #2 on: September 07, 2013, 23:50:01 PM »
Sziasztok!

Windows és FS újratelepítés után olyan problémám akadt a base pack-el, hogy felinstallálom, hozzá is adom a FS-ben a listához és amikor telepíteném valamelyik repteret, kiírja, hogy nem találja a LBP-t az FS9 mappában. Pedig ott van az Addon Scenery-ben. Próba képen átmásoltam simán az FS9 gyökérkönyvtárba is, de ott sem látja. Már töröltem az összes addont, újra hozzáadtam, de úgy sem megy. A 0812-es verzióval kísérletezek. Korábban gond nélkül m?ködött minden!

Rendszerem:
- Win7 - 64 bit
- FS9

(Érdekes, mert az FS9 update sem települt fel rendesen a windows újratelepítés óta...)

Szia!

Ignorálni kellene a hibaüzenetet. Valamikor frissíteni fogjuk a progit. Csak most lHBP leköt minket.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline tzotyu

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 22
    • Kamov.hu
Re: Library Base Pack (bármelyik verzió)
« Reply #3 on: September 08, 2013, 08:34:19 AM »
Az "ignor" megvan!  ;D
Végül is betölt a reptér, de ugyebár pár elem hiányzik, illetve csúszások vannak...

Köszönöm!
Üdv.: Timár Zoltán

Offline m814

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1.459
Re: Library Base Pack (bármelyik verzió)
« Reply #4 on: September 08, 2013, 08:39:49 AM »
Csúszások és hiányzó dolgok?
Annak viszont nem volna szabad lennie.
Tudsz picit pontosítani, melyik reptér? Esetleg képek?

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary
By NASA: MOS-8500 0,985@1,023Mhz, VIC-II 320*200 16 colour,65,536 Kbyte,Datasette 300

Offline tzotyu

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 22
    • Kamov.hu
Re: Library Base Pack (bármelyik verzió)
« Reply #5 on: September 14, 2013, 15:08:57 PM »
Sajnos képem nincs. LHPP-r?l van szó. Annyi, hogy a hangár nem jelenik meg, illetve még egy-két objektum. Ezen kívül a reptér környékén valahogy nem úgyan úgy jön be a textúra, de ez lehet az én hibám is, nem volt jó a sorrend a kiegészít?k között...
Üdv.: Timár Zoltán