Author Topic: Hungary landmarks  (Read 7942 times)

Offline szityu161

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 15
Hungary landmarks
« on: April 22, 2012, 16:43:25 PM »
Üdvözlet mindenkinek!
Nemrég kezdtem el ismerkedni az FSX-el, ami nagyon tetszik nekem csak volna 1-2 problémám. Egyrészt Fel akartam tankolni a játékot magyarországi színhelyekkel csak sajnos nem találom azokat amiket kerestem. Értem itt azt hogy megsz?nt az oldal,  ahová feltették, rossz a link, törölték...stb. Volt  egy landmark packom ami tartalmazott autópályákat, visontai er?m? is benne szerepelt,  és azt nagyon hiányolom. Véletlenül ha megvolna valakinek, azt valaki valahová fel tudná tenni? Nagyon szépen megköszönném. És  hol találhatok még "él?" magyar addonokat amiket tényleg le tudok tölteni? Csak mert ezer oldal Google böngészés után szinte csak halott linkekbe bukkantam. Egyedül az LHSimulations volt ami élt.

Offline m814

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1.459
Re: Hungary landmarks
« Reply #1 on: April 22, 2012, 20:02:24 PM »
Szia!
Autópályák, er?m?. Az el?bbi esetén vélhet?en a Varjú Lacibácsi féle Hungary Base scenryre gondolsz.
Ez fönt van a flightsim.com oldalon,a rossz hír hogy csak FS9 változat létezik bel?le. Az er?m? a mi els? landmarks csomagunkban volt de a rossz optimatizálása miatt az újból egyenl?re kikerült.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary
By NASA: MOS-8500 0,985@1,023Mhz, VIC-II 320*200 16 colour,65,536 Kbyte,Datasette 300

Offline szityu161

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 15
Re: Hungary landmarks
« Reply #2 on: April 22, 2012, 20:27:02 PM »
Várható hogy újból belekerülnek ilyen dolgok mint pl az er?m?? Volt egy két érdekes észrevételem a játékban, hogy pl a Tisza tó benne van, de a folyót nem találtam. Mondjuk aláírom, teljesen részletesen nem is lehet minden országot megcsinálni egy ilyen szimulátorban. Mint mikor pl els? Free flight repülésnél  Gödöll?t?l  elrepültem a kis sárkánnyal, "haza" :) Heves Megyébe, aztán rá kellett jönnöm hogy  hoppá, ismétl?dnek a textúrák úgy hogy ne csodálkozzak hogy nagyobb vagy nevezetesebb településeken kívül  csak valami sablon városok textúrái ismétl?dnek a talajon.
Várható hogy készül valamikor  FSX hez autópálya, vonat hálózat? FSX-hez kik foglalkoznak magyar dolgokkal az LHS-en kívül? Csak mert arra gondoltam hogy ami ingyenes azt összegy?jteném egy csomagba.  Ami még kérdésem per pillanat eszembe jut hogy nem-e tudja valaki a gyógyszert arra hogy az Aerosot féle Budapest Mega Airport 2.00 megvan nekem,  de ez a verzió is akadozik, hiába a jó gép, a sok ram...stb. Valakinek gyengébb a gépe és tökéletesen megy,  valakinek szaggat, akad, de nem tudom nekem is miért, pedig megvan hozzá a vasam.

Offline szityu161

  • Jr. Member
  • **
  • Posts: 15
Re: Hungary landmarks
« Reply #3 on: April 24, 2012, 08:00:25 AM »
Esetleg valaki nem tudja hogy megyét, várost, google earth-ból vagy valami egyéb m?holdas fotóból el lehet helyezni a játékban az annak megfelel? helyére?

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: Hungary landmarks
« Reply #4 on: April 24, 2012, 10:15:16 AM »
FSX-re magyar vonatkozásban szerintem rajtunk kívül nem fejleszt senki.
A Varjú Laci bácsi féle sceneryt megpróbáltuk FSX-re átkonvertálni, de megakadtunk, újra el? kellene venni a dolgot.

Google Earthb?l kitenni fotóalapot, lehet elméletileg de nagyon macerás. Egyrészr?l egy komplett megye irdatlan nagy tárhelyet követelne. Másrészr?l át kellene dolgozni évszakosítani.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary