Home Cockpit > Home Cockpit Showroom

Boeing 747

(1/3) > >>

horvath:
Üdvözlök minden érdekl?d?t ! István vagyok és most el?sször jelentkezem a fórumon annak appropóján , hogy lassan bemutatható állapotba érkezett a " fapados " 747-400 -as saját építésü kabinom . Valójában a fenti jelz?t csak  lehet?ségeim határai miatt használom , de gondolom , hogy ezzel nem csak én vagyok így . Barátaim egy esztendeje mutatták meg a saját 737 - classic fülkéjüket  ami nagy hatással volt rám és akkor döntöttem úgy , hogy a szobai kis monitoros fs -nek méltóbb helyet teremtek . Röviden tehát ahogy a képeken is látszik egy közel méreth? kabint készítettem és a a f?bb egységeket leszámítva a m?szereket  és kijelz?ket fényképek helyettesítik . Tudom , hogy ez nem az igazi,  de magát a szimuláció élményét ez szerintem nem befolyásolja. Az MCP panel gombjait a num . billenty?zettel m?ködtetem míg a többi alapfunkciót egy Saitek yoke biztosítja . A látványért egy projektor a felel?s ami egy kis segédlettel bevetíti az adott ívelt felületet. Természetesen minden nap valami mindíg csiszolódik-formálódik , de már a jelenlegi állapotában is más felfogást követel a szimulátoros repüléshez . Ha lenne kérdésetek a képekkel  kapcsolatban vagy úgy általában a kabinról szívesen reagálok rá .             Köszönettel ....István 







tsGucci:
Nagyon vagány! Gratulálok! Látszik nagyon sok munkád van benne!

Swift:


Elfogadnám !!   ;D   Nagyon jól néz ki !

Johnny Test:
That is AWESOME!  :)

airwolf34:
Szia István!!

Remek kis szerkezetet építettél!! Gratulálok
Igaz a mai repülésünk egy kicsit komplikált volt de remélem ezt hamar orvosoljuk majd.
Legközelebb várlak téged hozzám egy viszont repülésre!!

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version