Author Topic: AI traffic + MyTrafficX  (Read 6221 times)

Offline Fodi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
AI traffic + MyTrafficX
« on: August 21, 2012, 17:03:39 PM »
Sziasztok,

az AI traffic okozott nalam par gondot FSX-nel. Installalas utan atmasoltam a fajlokat es kikapcsoltam az arnyekot, ahogy irtatok.
-Elotte mar felraktam a MyTrafficX-et, teljesen jol mukodott, tele volt Sarmellek es Debrecen utasszallitokkal. :) Az AI traffic utan viszont az osszes forgalom eltunt Magyarorszag felett (FSX default es MyTrafficX is). A kornyezo orszagokban viszont teljesen jol mukodik minden-
-Az FSX gepvalaszto ablakaban osszekeveredtek a nevek.

-Az AI traffic installalasa utan veletlenszeruen osszeomlik az FSX es ujraindul. Nem tul gyakori, talan orankent egyszer. Ha leszedem, akkor ujra stabilan mukodik.

Az alap FSX-em vn, SP2-vel. Van valami otletetek?

Offline m814

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 1.459
Re: AI traffic + MyTrafficX
« Reply #1 on: August 21, 2012, 18:44:43 PM »
A csomag FS9-hez készült. A folytatásban lesz egy valóban FSX-hez készült változat is, amit majd igyekszünk minél alaposabban kitesztelve kiadni.Annál remélhet?leg már nem lesznek a fönt említett anomáliák

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary
By NASA: MOS-8500 0,985@1,023Mhz, VIC-II 320*200 16 colour,65,536 Kbyte,Datasette 300

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: AI traffic + MyTrafficX
« Reply #2 on: August 21, 2012, 18:54:48 PM »
Nekem egy ideje fent van FSX alatt. Igaz a MyTraffic nincs nekem. Viszont a nevek összekuszálódása nálam nem jelentkezik. Szerintem azt valami más okozza.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline Fodi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
Re: AI traffic + MyTrafficX
« Reply #3 on: August 21, 2012, 19:11:55 PM »
Akkor varok. :) Mindenesetre jo lett a magyar gepektol a hangulat, es kulonosen jo a letezo gepeket latni korozni.

Offline Fodi

  • Newbie
  • *
  • Posts: 4
Re: AI traffic + MyTrafficX
« Reply #4 on: August 22, 2012, 20:51:50 PM »
Kitoroltem a repulheto gepeket a konyvtarbol (Z-37, Z-42, Dornier) es azota a gepvalaszto ablak is helyreallt es a rejtelyes ujraindulas is eltunt.