Author Topic: LHSim/Landmarks  (Read 9032 times)

Offline csongors

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
  • FSX még mindíg ez a legjobb sajnos
LHSim/Landmarks
« on: September 15, 2013, 15:44:10 PM »
Felhasználók figyelem !  A Landmarks Hungary nagyon szép vízfelületet húz a Balaton felszínére , viszont totál egészében eltünteti a tó felszínér?l az AI hajóforgalmat , ami tény nagyon sajnálatos , mert nagyon mutatós és számottev? hajóforgalom zajlik a vízfelszínen .Tuti , hogy a landmarks a " tettes " , mert amikor az add on scenery listában kiveszem a pipát az aktíváló kisnégyzetb?l / én így hívom / azaz inaktíválom a landmark sceneryt , és visszatérek az FSX - játékképerny?re , azonnal ott van a sok hajó a vízen . Persze magában a landmarksban lév? autogén tárgyak elt?nnek / Völgyhíd ... stb / . Ezt a tényt igazából közölni kellett volna a felhasználókkal , de a legjobb lett volna az a kompromisszum , hogy az AI hajók és a szép autogének is meglegyenek egymással ! Erre a lehet? legprimitívebb válasz persze az lenne , hogy döntsd el melyik tetszik jobban és használd aszerint ! Nekem mindkett? tetszik és kérdem , hogy nem lehetne valahogy kicsalni a landmarksból a AI hajóforgalmat letakaró szép , de így nagyon haszontalan vízfelületet ?!
csésatya

Offline Zoli

  • Designer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 394
Re: LHSim/Landmarks
« Reply #1 on: September 15, 2013, 16:45:18 PM »
A Landmarks nem módosít vízfelületet, csak új objektumokat tesz be. Semmi mást. A AI autó és hajó forgalom a MAS_X miatt t?nik el.

Offline csongors

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
  • FSX még mindíg ez a legjobb sajnos
Re: LHSim/Landmarks
« Reply #2 on: September 15, 2013, 21:32:23 PM »
OK , ok Zoli Professzor Úr , de ha már voltál olyan baró csávó , hogy megválaszoltál legalább azt is leírhattad volna , hogy mi a lótúró az a MAS X , mert én semmi ilyen dologra nem emlékszem ,hogy találkoztam volna vele ! Aztán meg nem ártana 1 kicsit visszaereszkedned a földre , de nem valami játék repül?vel , ha érted mire is gondolok itt ! Ha mégegyszer elolvasod a kommentemet talán felfogod , hogy kénytelen voltam arra következtetni amit leírtam MASXkém , vili vaze ?
csésatya

Offline csongors

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
  • FSX még mindíg ez a legjobb sajnos
Re: LHSim/Landmarks
« Reply #3 on: September 15, 2013, 21:40:17 PM »
Utóirat Nagy Arc Zolinak : ki a túrót érdekel , hogy neked milyen számítógéped / vasad / van ! Órülj neki aztán csóváld a farkad öcsém , de engem , meg sztem mást sem érdekel , hogy neked mire futja !
csésatya

Offline Zoli

  • Designer
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 394
Re: LHSim/Landmarks
« Reply #4 on: September 15, 2013, 21:41:37 PM »
Én kérek elnézést, amiért segíteni szerettem volna.

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: LHSim/Landmarks
« Reply #5 on: September 15, 2013, 21:45:58 PM »
Viszlát!

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline Swift

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 2.497
Re: LHSim/Landmarks
« Reply #6 on: September 16, 2013, 07:51:59 AM »


Helyes !

Offline Fabo.sk

  • Designer
  • Sr. Member
  • *****
  • Posts: 84
Re: LHSim/Landmarks
« Reply #7 on: September 19, 2013, 15:03:47 PM »
some people...