Author Topic: Esetleges javítások ?  (Read 5352 times)

Offline csongors

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
  • FSX még mindíg ez a legjobb sajnos
Esetleges javítások ?
« on: May 29, 2016, 21:39:39 PM »
Tisztelt LH STÁB !

Csak érdeklődés !!!    Pér patch ? / hosszabb pálya , ILS /   ,   A Balaton vízfelületére visszakapni a hajó forgalmat ! Valamelyik Landmarks kiegészítő vitte fel az új vízfelületet amely aztán le is fedte a hajókat és így eléggé furcsa a Balaton hajók nélkül , és már jó régóta így van !   !   Ti biztosan ki tudnátok javítani , egyébként azután tűntek el a hajók , miután a ti saját Landmarksotokba beleraktátok egy FS 2004 eshez készűlt hasonló jellegű program elemeit amit valamilyen magyar úriember készített ! Ez egy freeware felszínjavító progi volt , emlékszem rá nekem is megvolt az FS 2004 hez . Bocs ezek csak kérdések és többünknek ez fontosabb lenne mint a Rijeka reptér , bár tudom ezek pénzt nem hoznak ,  de pl . a Pér javítása már nagyon régi ígéret .  Elnézést a zavarásért ! Tisztelettel : Csongor Sándor , egy kezdeti szimpatizáns és vásárló .
csésatya

Offline tsGucci

  • Administrator
  • Hero Member
  • *****
  • Posts: 4.538
    • LHSimulations
Re: Esetleges javítások ?
« Reply #1 on: May 31, 2016, 10:48:02 AM »
Kedves Sándor!


Pér update Rijeka után tervezzük. Sajnos kapacitás problémák nehezítik a munkát. Ez vonatkozik a Landmarks Packra is. Kerestünk hozzá ertőt, de sajnos nem sikerült.

Lima Hotel Simulations - Flight Simulator scenery design for Hungary

Offline csongors

  • Newbie
  • *
  • Posts: 5
  • FSX még mindíg ez a legjobb sajnos
Re: Esetleges javítások ?
« Reply #2 on: June 06, 2016, 10:41:23 AM »
Tisztelt LHSimulations Stáb !

Köszönöm a válaszleveleteket ! A leírtakat megértettem ! Akkor türelemmel várok , várunk / Pér bővítés / !  A  Rijeka sceneryt szándékomban áll megvásárolni ! Elnézést , az a bizonyos magyarországi felszínjavító program , amiről írtam az ezt megelőző levelemben , az NEM az FS 2004 hez , hanem az FSX hez készült / megkerestem a gyűjteményemben / , arra gondolok ami aztán sajnos letakarta a Balaton vízfelületéről a hajókat , miután beletettétek a saját LHSIM . Landmarksba . Egyébként én még fizetni is hajlandó lennék egy olyan sceneryért ami visszavarázsolná a hajókat a balaton vízére , a tihanyi félszigeten lévő katedrális grafikáról nem is beszélve ...../> ami egyébként a legelső landmarkson rajta is volt , bár alacsony minőségben , de ott volt . Bocs , nem vagdalkodni akartam mondataimmal !!!

További jó munkát és egészséget kívánok ! Tisztelettel :  Csongor Sándor .
csésatya